+38 (044) 300-25-33

Диспетчер

24/7

Прийом заявок

Повірка Лічильника Тепла у Києві

эта страница также доступна на русском

Повірка лічильника тепла у Києві, Київській області та по всій Україні може проводитися тільки акредитованими фахівцями, тому майстри нашої компанії мають всі допуски і сертифікати акредитації. Вони пройшли навчання в метрологічної лабораторії і мають у своєму розпорядженні достатній досвід для проведення повірочних робіт!

Повірку теплолічильників рекомендується проводити раз в 4 роки. Зазвичай ці дані вказані в паспорті на тепловий лічильник.


встановлення і повірка лічильника теплової енергії

Трохи про нас

Компанія «Водомір-Майстер» – експерт узконаправленного профілю в області обслуговування приладів обліку. Ми присутні на даному профільному ринку з 2007 року.

Повірка лічильників тепла – це те, на чому наші фахівці натерли багато мозолів і сьогодні ми можемо гарантувати замовникам максимально швидкий і якісний результат своєї роботи.

Для компетентної діяльності ми маємо все необхідне:

 • наявністю свідоцтва сертифіката акредитації, виданими Національним агентством акредитації України (НААУ);
 • сучасним технологічним і високоточним обладнанням;
 • повним переліком матеріально-технічних ресурсів;
 • штатом висококваліфікованих фахівців.

Ми виконуємо повірку лічильника тепла за ціною 1650 грн 1597 грн!


З виданими нами документами про пройдену повірку ви без проблем зможете поставити свій лічильник теплової енергії на облік в Київтеплоенерго або Євро-Реконструкцію.

ВАЖЛИВО: У зв’язку з тим, що прилад обліку тепла потрібен в опалювальний період, його повіряють до або після настання холодів. Тому ми настійно рекомендуємо вам не відкладати цю процедуру в довгий ящик.


Що вигідніше? Лічильники на тепло чи оплата за опалення по квадратурі?

Повірка теплових лічильників: що це і для чого потрібно?

Сучасні реалії такі, що цифри у квитанціях за комуналку мало кого можуть порадувати, особливо гостро питання стоїть з рахунками за опалення.

При цьому, останнім часом все більше прогресивних киян досвідченим шляхом змогли прийти до висновку, що платити за тепло за нормативами, тобто по метражу житлової площі – невигідно.

Більш грамотне рішення – встановлення індивідуального приладу обліку для контролю споживання реально використаної теплової енергії.

централізоване опалення
без лічильника тепла
1 м238,50 грн
централізоване опалення
з лічильником тепла
1 Гкал1654,41 грн
Тарифи станом на 2022 рік за м.Києву

При цьому, для коректної і довгої служби приладу обліку (лічильника) тепла необхідна періодична процедура на визначення коректності їх роботи – тобто повірку.

Періодичність повірки індивідуальних лічильників опалення, яку називають міжповірочним інтервалом, проводиться 1 раз в 4 роки, починаючи з первинної повірки, зазначеної в паспорті приладу від заводу виробника (деякі лічильники мають міжповірочний термін 3-6 років).

Повірка лічильників тепла

Найпрозоріша ціна в Києві – 1597 грн!


Чи обов’язкова повірка лічильника тепла в Києві?

Згідно із законом «Про метрологію та метрологічну діяльність» кожен багатоповерховий будинок в Києві по можливості повинен бути обладнаний теплолічильником (загальнодомовим), який періодично повинен зніматися для повірки.

Поки що в нашій країні встановлення лічильників не є зобов’язанням, але там, де теплолічильник встановлений, періодичне визначення коректності його даних – обов’язково.

Таким чином в Києві і всій Україні повірка лічильників тепла є обов’язковою процедурою. Для фізичних осіб та для комерційних структур.

встановлення і повірка теплових лічильників

Зробивши успішне тестування прилад повертають власнику і встановлюють його на місце, провівши контрольну пуско-наладку і передавши пакет всіх необхідних документів, що підтверджують успішне проведення повірочних заходів, а саме:

 • документ про проходження метрологічного контролю із зазначенням даних і результатів тестування;
 • акт приймання і здачі в експлуатацію з перерахуванням виконаних дій і датою демонтажу / монтажу;
 • інші документи на вимогу (в залежності від типу власності на прилад обліку та правил керуючої компанії).

Найчастіше монтаж і видача документів здійснюється через 10-12 робочих днів з моменту демонтажу приладу (лічильника).


Технічний процес повірки лічильника опалення

Згідно з правилами, затвердженими Кабміном України, повірка лічильників на тепло може здійснюватися єдиним способом – в лабораторії. Така повірка проводиться на робочих еталонах – спеціальних проливних установках.

Тобто повірка теплолічильників на місці, як це робиться при повірки водомірів, технічно неможлива. Ось чому демонтаж метрологічного лічильника теплової енергії обов’язковий.

повірка лічильників тепла

В процесі тестування еталонні дані порівнюються з тими, які показує квартирний або загальнодомовий лічильник тепла. Якщо результати такої експертизи показують, що похибки в цифрах не перевищують гранично допустимого значення, то лічильник визнається працездатним і повірка вважається успішною.

При виявленні похибки в цифрах понад 5%, – лічильник опалення необхідно міняти.

Може бути корисно: Як оформити перерахунок за опалення, якщо вдома холодно?


Основні переваги нашої компанії

повірка лічильників води київ
Наявність акредитації

Наша компанія має всі дозвільні документи на право проведення повірок, встановлень і замін лічильників, що гарантує відсутність будь-яких афер з нашого боку.

повірка лічильників води київ
Гарантія якості

Ми зобов’язуємося виконати роботу максимально професійно і якісно. При виникненні будь-яких форс-мажорів, ми гарантуємо вам їх оперативне усунення.

повірка лічильників в киеве
Швидке реагування

Виїзд фахівця для проведення повірки, встановлення і заміни ваших приладів обліку або інших послуг буде здійснено вже через 1-3 днів після його виклика.

Іншими перевагами звернення до нас є такі факти:

 • Термін роботи в даній сфері понад 14 років;
 • Наявність атестата акредитації на право проведення повірок приладів обліку;
 • Багатоступінчастий контроль якості.

Вартість послуги

Ми ніколи не завищуємо вартість своїх послуг. Повірка лічильників тепла виконується нами за максимально невисокою, а головне прозорою ціною – 1600 грн!

Повірка лічильників тепла в Києві

Ціна без прихованих платежів за вартістю 1600 грн!


Дана вартість включає в себе наступні заходи:

 • демонтаж і монтаж протестированного приладу;
 • облік особливості кожної моделі і встановлення тимчасової заглушки на трубопровід, щоб виключити випадкове потрапляння сторонніх предметів в систему;
 • видача повного пакету необхідних документів, які гарантовано будуть прийняті в керуючої компанії або в Центрі Комунального Сервісу (ЦКС).

Додатково можлива заміна батареї (для теплолічильників з елементами живлення).

Спеціальний експеримент: Що вигідніше, лічильник на тепло або оплата по квадратурі?


Як замовити повірку лічильника тепла в Києві?

При замовленні повірки лічильника тепла важливо не намагатися шукати щось супер дешеве. Підхід подібного роду може не виправдатися, навпаки, принісши лише збитки.

З разу в раз трапляються випадки, коли в пошуках економії кияни звертаються до приватних осіб або в дивні організації, а через деякий час виявляється, що у них немає свідоцтва сертифіката акредитації, а всі видані ними документи про повірку – не дійсні.

Наша компанія пропонує всім жителям Києва та Київської області такі метрологічні послуги, як: повірка, монтаж і заміна лічильників тепла.

Звертаючись до нас можна бути впевненим в:

 • Грамотних профільних консультаціях;
 • Високої якості сервісу;
 • Компетентності наших співробітників;
 • Відсутності прихованих платежів;
 • Гарантію 6 місяців на всі монтажні послуги.

Зона обслуговування


Поширені запитання (FAQ)

 • Скільки триває процедура повної повірки лічильника тепла?

  Найчастіше зворотне встановлення лічильника тепла і видача свідоцтва про успішну повірку відбувається приблизно через 10-12 робочих днів з моменту демонтажу приладу.

  Організація опломбування відомчими пломбами і постановка на облік – ще кілька робочих днів.

 • Скільки коштує повірка лічильника тепла в Києві в 2022 році?

  Комплексна повірка одного лічильника тепла коштує 1600 грн. Розрахувати точну вартість робіт для кожного окремого випадку можна в нашому розумному онлайн-калькуляторі.

 • Хто повинен передати документи в Компанію постачальника послуг?

  Згідно із законом, затвердженим Міністерством з питань житлово-комунального господарства України, документи ресурсопостачальних компанію повинен передавати сам власник приміщення.

  Для цього ви можете скористатися нашим БЕЗКОШТОВНИМ сервісом для передачі документів на облік.

 • Чи можлива повірка теплового лічильника в Києві без зняття прямо в квартирі?

  Ні, це можливо зробити тільки в метрологічної лабораторії.

 • Коли краще проводити повірку лічильника тепла?

  Повірку теплолічильників рекомендується виконувати або до початку опалювального сезону, або по його закінченню. Одним з основних переваг проведення метрологічної діагностики приладу обліку опалення в міжопалювальний сезон є відсутність необхідності його відключення від теплопостачання.

 • Що буде якщо повірка теплового лічильника зроблена не вчасно?

  Недотримання термінів метрологічної повірки приладів обліку призведе до початку нарахувань оплати за опалення, на підставі загальної площі приміщення, що звичайно буде значно дорожче.

  Знову оплачувати тепло за показаннями приладу вимірювання тепла можна буде тільки після проведення повірки.

 

Коментарі: 3 коментарі
 1. Nick :

  повірщік приїхав уже на наступний день після заявки. а інші контори навіть телефон не беруть …

  Відповіcти
 2. Павло П. :

  Хороша фірма, документи про повірку теплового лічильника отримали. Часу зайняло не дуже багато, в загальному за місяць вклалися. Рахунки почали приходити знову за показаннями лічильника.

  Відповіcти
 3. надія :

  7 днів відпочинку в Єгипті це сильно! дякую за добру роботу

  Відповіcти

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Відправляючи повідомлення, Ви дозволяєте збір та обробку персональних даних. Політика конфіденційності.