+38 (044) 300-25-33

Диспетчер

24/7

Прийом заявок

Як оформити перерахунок за опалення, якщо вдома холодно?

эта страница также доступна на русском

Опалювальний сезон підходить до довгоочікуваного кінця і знову можна сміливо стверджувати, що з року в рік тисячі українців страждають від холоду у власних квартирах. Причина – крижані батареї. А платити за опалення при цьому все одно потрібно! Причому досить чималі гроші.

Чи можна переглянути платіжки, якщо вдома холодно, дізнавалася у спеціалістів кореспондентка “Сегодня” Ірина Ухіна. Експерт з питань житлово-комунального господарства Олег Голубенко попереджає – справа може бути не в самих радіаторах:

“Неправильно вважати температуру безпосередньо самої батареї – дуже вона гаряча або не дуже гаряча. Може бути так, що батарея занадто гаряча, а в кімнаті холодно. Чому? Тому що вікна стоять старі, немає нормальної ізоляції будинку, дуже тонкі стіни і так далі” .

Тепла може не вистачати через перепланування квартири, а також неправильно встановлених радіаторів або теплих підлог. Якщо від цього постраждали сусіди, відшкодовувати їх збитки доведеться самим мешканцям будинку. А якщо ви впевнені в тому, що вдома холодно конкретно через неякісне опалення, слід діяти таким чином:

  • звернутися до обслуговуючої компанії (ЖЕК або ОСББ) і до компанії-теплопостачальнику;
  • призначити дату і час для комісії, яка повинна буде провести огляд і скласти акт про якість послуги;
  • запросити перерахунок/подати заявку на відновлення послуги.

Якщо ваші звернення ігнорують, необхідно покликати 2х сусідів і самостійно скласти акт у довільній формі. Даний акт у двох примірниках необхідно завірити підписами і відправити в обслуговуючу компанію і компанію-теплопостачальнику.

Якщо ж з послугою дійсно є проблеми, а перерахунок не роблять, потрібно звертатися в суд з позовом про захист прав споживача!


Встановлення лічильника тепла

В останні роки встановлення індивідуального лічильника тепла в Києві та Київській області є однією з найпопулярніших і затребуваних послуг.

Це зовсім не дивно, адже тарифи на комунальні послуги з року в рік зростають в арифметичній прогресії. Особливо вражають платіжки за опалення. При вигляді цих цифр, часто виникає питання про ефективну оптимізацію витрат на теплопостачання.

Саме тому все більше прогресивних киян приходять резонного висновку, що плата за тепло за нормативами, тобто по метражу житлової площі – дуже невигідна справа і набагато більш економний варіант – встановлення лічильника тепла, за допомогою якого плата буде здійснюватися тільки за РЕАЛЬНО спожите тепло.

Спеціальний експеримент: Що вигідніше? Лічильники на тепло або оплата за опалення по квадратурі?

Встановлення і повірка лічильників тепла в Києві та Київській області

Найпрозоріша ціна в Києві – 8500 грн за встановлення лічильника на опалення під ключ!


Джерело інформації: СЕГОДНЯ.ua

 

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відправляючи повідомлення, Ви дозволяєте збір та обробку персональних даних. Політика конфіденційності.