+38 (044) 300-25-33

Диспетчер

Мінімальні ціни

Гарантія = 6 місяців

09:00 - 21:00

Пн-Сб (прийом заявок)

Калькулятор

UA / RU

З детальними розцінками на інші роботи, що виконуються нашими майстрами,
можна ознайомитися тут.


Примітки:

  • Вільний доступ до лічильників – наявність як мінімум 10 см вільного простору перед ними. Це потрібно для того, щоб у майстра була можливість фіксації на лічильнику спеціальної камери для коректної процедури повірки.

    Для того, щоб переконатися, що доступ до лічильників вільний, візьміть пів літрову банку і спробуйте по черзі “надіти” її на кожен водомір. Якщо у вас все вийшло, – тоді і у майстра ніяких проблем не буде!

  • Згідно із законом, акти про пройдену повірку, встановлення або заміну лічильників води на облік (в ЦКС або компанію-постачальника послуг) повинен передавати сам власник даних приладів.

    Ми можемо зробити це за Вас, якщо постачальник послуг – Київтеплоенерго або Київводоканал (в Євро-Реконструкцію передавати документи потрібно тільки самому), але ми звертаємо Вашу увагу, що це ДУЖЕ просто зробити самостійно за 5-10 хвилин!

    Для цього просто скористайтеся нашою формою передачі документів на облік.

  • Якщо ваш лічильник води покрився конденсатом або не крутиться/крутиться ривками, – немає сенсу робити для нього повірку, цей лічильник краще відразу замінити. Швидше за все він “завалить іспит”. Чи є сенс платити спочатку за повірку, а потім і за встановлення нового лічильника?

  • Незважаючи на те, що у нас є кілька офісів по м.Києву, самостійно забрати документи можна тільки в нашому пункті видачі за адресою вул. Озерна, 4. Але для вашої зручності ми рекомендуємо скористатися послугою відправлення актів на Ваше відділення Нової Пошти.

Увага! Для можливості проведення повірки лічильників води без зняття (на дому), необхідна обов’язкова наявність холодної та гарячої води (не через бойлер) в крані!