+38 (044) 300-25-33

Диспетчер

24/7

Прийом заявок

Калькулятор

UA / RU

З детальними розцінками на інші роботи, що виконуються нашими майстрами,
можна ознайомитися тут.


Примітки:

  • Вільний доступ до лічильників – наявність як мінімум 10 см вільного простору перед ними. Це потрібно для того, щоб у майстра була можливість фіксації на лічильнику спеціальної камери для коректної процедури повірки.

    Для того, щоб переконатися, що доступ до лічильників вільний, візьміть пів літрову банку і спробуйте по черзі “надіти” її на кожен водомір. Якщо у вас все вийшло, – тоді і у майстра ніяких проблем не буде!
Повірка лічильників води без зняття в Києві
  • Згідно із законом, акти про пройдену повірку, встановлення або заміну лічильників води на облік (в ЦКС або компанію-постачальника послуг) повинен передавати сам власник даних приладів.

    Ми можемо зробити це за Вас, якщо постачальник послуг – Київтеплоенерго або Київводоканал (в Євро-Реконструкцію передавати документи потрібно тільки самому), але ми звертаємо Вашу увагу, що це ДУЖЕ просто зробити самостійно за 5-10 хвилин!

    Для цього просто скористайтеся нашою формою передачі документів на облік.

  • Якщо ваш лічильник води покрився конденсатом або не крутиться/крутиться ривками, – немає сенсу робити для нього повірку, цей лічильник краще відразу замінити. Швидше за все він “завалить іспит”. Чи є сенс платити спочатку за повірку, а потім і за встановлення нового лічильника?

  • Незважаючи на те, що у нас є кілька офісів по м.Києву, самостійно забрати документи можна тільки в нашому пункті видачі за адресою вул. Озерна, 4. Також можна скористатися послугами доставки документів кур’єром по м.Києву [50 грн] або доставкою Новою Поштою на Ваше найближче відділення [70 грн].

Увага! Для можливості проведення повірки лічильників води без зняття (на дому), необхідна обов’язкова наявність холодної та гарячої води (не через бойлер) в крані!