+38 (044) 300-25-33

Диспетчер

Мінімальні ціни

Гарантія = 6 місяців

09:00 - 21:00

Пн-Сб (прийом заявок)

Оформлення онлайн-заявки (24/7)


UA / RU

Всі онлайн-заявки приймаються в “non-stop” режимі 24/7 і обробляються нашими диспетчерами максимально швидко (в той же або на наступний робочий день)!
Примітки:

  • Постановку на облік після пройденої повірки / встановлення / заміни індивідуальних приладів обліку, згідно із законами, повинен здійснювати сам власник даних приладів. Водомір-Майстер може зробити це за Вас, якщо договір укладено з КП “Київтеплоенерго” або ПрАТ АК “Київводоканал” (з «Євро-Реконструкцією» так не працює). Але ми звертаємо вашу увагу, що це ДУЖЕ легко зробити самому всього за 5-10 хвилин! Як і куди передавати документи для постановки на облік дивіться тут.
  • У нас є кілька офісів по м.Києву, але самостійно забрати свідоцтва про повірку лічильників можна тільки з пункту видачі за адресою вул. Озерна, 4 (ст.м. Героїв Дніпра). Однак, ми пропонуємо скористатися послугою відправлення актів на Ваше відділення Нової Пошти. Дана послуга коштує 70 грн!
  • Майте на увазі, що для можливості проведення повірки лічильників води без зняття (на дому), необхідна обов’язкова наявність централізованої подачі холодної і гарячої води (не через бойлер) в крані!