+38 (044) 300-25-33

Диспетчер

24/7

Прийом заявок

Повірка Лічильників Воды у Києві Без Демонтажу

💙💛
1 шт = 295₴
2-3 шт = 290₴
4-10 шт = 280₴
11-20 шт = 275₴
20+ шт = 250₴

эта страница также доступна на русском

Вам довелося зіткнутися з рішенням такого злободенного питання, як повірка лічильників води без демонтажу? Еврика, ви потрапили точно за адресою: на цю послугу ми пропонуємо, без перебільшення, найнижчі ціни у Києві, – від 250 до 295 грн за прилад!

Крім того, один з наших майстрів готовий приїхати до вас вже через 1-3 дні [після отримання заявки] і за 15-20 хв виконати офіційну повірку лічильників холодної (ХВ) і гарячої (ГВ) води без зняття і порушення пломб!


Даний процес здійснюється за допомогою спеціального метрологічного обладнання – акредитованих в ДП «Укрметртестстандарт» переносних проливних установок (еталонів), які мають усі наші майстри.

Важливо, що свідоцтва про повірку, видані нами, ГАРАНТОВАНО будуть прийняті всіма водоканалами і теплопостачальними організаціями міста Києва, КО і всієї України!

Повірка лічильників води у Києві та Україні - Водомір-Майстер

Повірка лічильників без демонтажу

Компанія “Водомір-Майстер” більше 14 років професійно надає подібні послуги. Повірка лічильників води у Києві та Київській області – це те, на чому ми набили мозолі і тепер готові гарантувати своїм замовникам максимально якісний результат роботи.

Роки служби та наявність необхідних документів і матеріально-технічних ресурсів дозволяють нам здійснювати повірку лічильників води (Київ та КО) всього за 15-20 хвилин прямо на місці експлуатації.

Важливий момент: повірка лічильників обліку води проводиться на дому, без демонтажу приладів і порушення опломбування!


Вам не потрібно їхати в Центр Комунального Сервісу (ЦКС), викликати співробітників Київводоканалу або Київтеплоенерго і витрачати час в чергах для бюрократичного укладення договорів.

Один із наших майстрів приїде на заявку вже за 1-3 дні. Збір даних вдома займе не більше 15-20 хв на прилад, після чого результати повірки у зашифрованому вигляді передадуть до метрологічної лабораторії [Еталон-АСП] для обробки та видачі відповідних свідоцтв.

Ці документи дозволять продовжувати використання повірених контрольних приладів обліку води (лічильників) ще на 4 роки.

Результати повірки будуть відомі вже через кілька днів, їх можна буде завантажити в електронному вигляді (.PDF) з відкритої електронної бази www.serrp.info. Дані документи, які мають цифровий підпис (QR-код) вже можна буде передати до ресурсопостачальної організації.

ВАЖЛИВО: У рамках переходу України до режиму paperless, з 1 червня 2022 року видача документів у паперовому вигляді зупинена. Детальніше про це тут.

Повірка лічильників води без зняття в Києві
Повірка лічильників води без зняття в Києві

Як відбувається повірка лічильників на дому?

Для можливості повірки водяних лічильників без демонтажу на дому, в нашому розпорядженні є спеціальні проливні установки (еталони). Дане обладнання підключається до змішувача, далі відбувається вимір води, яка протікає через прилад обліку (лічильник) води.

Даний процес являє собою прогонку через обладнання 5 літрів води з її наступним зважуванням. Покроково про те, як відбувається повірка лічильників води на дому.

Повірка лічильників води і повірка лічильників тепла в Києві та Київській області

Ціна повірки всього від 250 грн за лічильник!

Якщо різниця між показаннями лічильника і нашого приладу знаходиться в межах допустимої похибки, то контролер води визнається придатним до подальшого використання. Після того, як результати про повірку потраплять в базу, замовник отримає документи, що дають право на 4 роки забути про працездатність своїх лічильників.

Увага! Щоб зробити повірку лічильників води без демонтажу, необхідна наявність централізованої подачі холодної і гарячої води в крані.


Вартість послуги

Ми ніколи не завищуємо вартість своїх послуг. Повірка лічильника води (ХВ і ГВ) без демонтажу виконується нами за невисокою і прозорою ціною!

Для того, щоб точно прорахувати скільки коштує повірка лічильників води в вашому випадку, пропонуємо скористатися нашим розумним онлайн-калькулятором який безпомилково визначить точну вартість всіх робіт.👇🏻


Повірка лічильників води без зняття в Києві

400 грн від 250 грн

на місці експлуатації (без демонтажу)

Повірка лічильників води в Києві зі зняттям

600 грн 550 грн

зі зняттям (в повірочної лабораторії)


Повірка водомірів. Що це таке і навіщо потрібно?

Реалії нашого часу такі, що суми в квитанціях за комуналку мало кого можуть порадувати. При цьому, більшість киян досвідченим шляхом давно зрозуміли, що плата за воду за нормативами споживання – невигідна справа.

Більш розумним рішенням є встановлення індивідуальних приладів обліку для контролю споживання реально використаної води.

Спеціальний експеримент: Що вигідніше, лічильники на воду або оплата за нормативом?

Починаючи з 2016 року в Україні діє закон «Про метрологію та метрологічну діяльність». Згідно з цим законом всі споживачі, підключені до центральної системи водопостачання та мають лічильники, зобов’язані проходити цю процедуру.

Періодичність повірки лічильників води (міжповірочний інтервал), – 1 раз на 4 роки, починаючи з первинної повірки, зазначеної в паспорті приладу (прим. – деякі прилади обліку мають міжповірочний інтервал 3-6 років).

У нашій країні повірка лічильників води є обов’язковою процедурою. Відповідно до правил, затверджених Кабміном України, повірка лічильників може здійснюватися 2-ма способами:

 1. В лабораторії. Така повірка лічильника води проводиться на робочих еталонах – спеціальних проливних установках;
 2. На місці розташування лічильника(ів). Повірка лічильників без демонтажу проводиться завдяки використанню сучасних переносних метрологічних стендів, що дозволяють точно і безпомилково визначати коректність служби водомірів.
Повірка лічильників води без зняття в Києві

Передача свідоцтв для постановки на облік

Видані нами документи про пройдену повірку без проблем будуть прийняті [в районному ЦКС або компанією-постачальником послуг] до постановки на облік. Дану процедуру краще проводити самостійно! По-перше це не забере багато часу, по-друге це буде швидше і дешевше.

“Водомір-Майстер” на стороні своїх клієнтів – немає ніякої необхідності платити більше!

Для передачі документів не потрібно кудись їхати, – можна просто зробити фотографії виданих свідоцтв і відправити їх електронним способом. Це можна зробити тут.


Ми обслуговуємо всі райони Києва

ГолосіївськийДеснянськийОболонськийПодільськийСолом’янський
ДарницькийДніпровськийПечерськийСвятошинськийШевченківський

А також у довколишніх селах: Петропавлівська Борщагівка та Софіївська Борщагівка.


Зона обслуговування


Поширені запитання (FAQ)

 • Скільки коштує повірка лічильників води без демонтажу у Києві (ціна)?

  Ціна повірки лічильників холодної та гарячої води (Без демонтажу):
  •‎ 1 прилад – 295₴
  •‎ 2-3 прилади – 290₴
  •‎ 4-10 приладів – 280₴
  •‎ 11-20 приладів – 275₴
  •‎ 20+ приладів для ОСББ або колективних заявок – 250₴.

  Найточнішу вартість робіт можна прорахувати в нашому розумному онлайн-калькуляторі.

 • Правда, що повірка 1-го водолічильника на дому займає всього 15 хвилин?

  Все саме так. Повірка одного лічильника води займає не більше 15 хвилин. Покроково з тим, що з себе представляє цей процес, можна ознайомитися тут.

 • Як самостійно передати свідоцтва про повірку лічильників води для постановки на облік?

  Щоб передати на реєстрацію документи про пройдену повірку лічильників води, киянам не потрібно кудись їхати. Це дуже легко робиться дистанційно! Потрібно просто зробити фото (на мобільний телефон) виданих свідоцтв і вислати їх БУДЬ-ЯКИМ з наступних способів.

 • Чи проводите ви повірку лічильників води без демонтажу в моєму районі?📍

  Ми здійснюємо заходи щодо повірки, встановлення та заміни приладів обліку у всіх районах Києва:

  • Голосіївський (Багринова гора, Деміївка, Корчувате, Мишоловка, Теремки-1, Теремки-2, Феофанія, Ширма);
  • Дарницький (Бортничі, ДВРЗ, Нова Дарниця, Осокорки, Позняки, РемБаза, Стара Дарниця, Харківський масив);
  • Деснянський (Биківня, Вигурівщина, Лісовий масив, Троєщина);
  • Дніпровський (Березняки, Воскресенка, Русанівка, Лівобережка, Микільська слобідка, Райдужний масив, Соцмісто);
  • Оболонський (Оболонь, Вишгородський масив, Мінський масив, Пуща-Водиця);
  • Печерський (Звіринець, Липки, Печерськ, Черепанова гора, Чорна гора);
  • Подільський (Берківці, Вітряні Гори, Виноградар, Куренівка, Петрівка, Поділ, Пріорка);
  • Святошинський (Академмістечко, Біличі, Борщагівка, Новобіличі, Святошин);
  • Солом’янське (Батиєва гора, Караваєві дачі, Відрадне, Солом’янка, Турецьке містечко (Кадетська гай), Чоколівка, Шулявка);
  • Шевченківський (Афанасьївський яр, Берестейка, Волейков, Кудрявець, Лук’янівка, Нивки, Реп’яхів яр, Татарка, Солдатська слобідка, Сирець, Центр).

 • Як платити за воду, поки лічильник проходить повірку?

  Під час процедури повірки приладу обліку холодної або гарячої води за послугу доведеться платити за середніми показниками за останні 3 місяці. При цьому законодавство обмежує максимальний термін повірки 1м місяцем.

 • У мене лічильник не крутиться, покрився конденсатом, крутиться ривками. Повірка можлива?

  Такий лічильник води краще відразу замінити. Справа в тому, що скоріше за все він не пройде повірку. Платити спочатку за повірку, а потім за встановлення нового лічильника – нерозумно.

 • Для чого потрібна повірка лічильників води?

  У момент повірки лічильників води встановлюється їх придатність до використання на підставі результатів контролю їх метрологічних характеристик. Якщо дані характеристики не виходять за рамки допустимих меж, – прилад обліку визнається придатним. Якщо метрологічні характеристики приладу відхиляються від норми, то його потрібно замінити

 • Що буде якщо повірка лічильника води зроблена не вчасно?

  У разі непроведення вчасної повірки, ви не зможете оплачувати воду за показаннями своїх лічильників з 1-го числа місяця, наступного за місяцем, коли було потрібно провести повірку. Нарахування будуть виглядати так: перші 3 місяці – за середніми показниками лічильників за останні півроку; з 4-го місяця – за нормативом. Знову можна оплачувати водопостачання за показаннями лічильників тільки після проведення повірки.

 

Коментарі: 13 коментарів
 1. Генадій Олексійович :

  Все дуже сподобалося. Залишив заявку у вівторок, у середу (Оболонь) приїхав хлопець із спеціальним обладнанням, процес повірки 2х лічильників зайняв хвилин 25. У понеділок наступного тижня вже з’явилися електронні документи (свідоцтва та протоколи повірки). Сам переслав їх до водоканалу та теплоенерго, а через кілька днів мені надіслали відповідь по електронній пошті, що дані внесені до програмного комплексу КП “Київтеплоенерго” та “Київводоканалу”. Дякую за сервіс.

  Відповіcти
 2. Костянтин :

  Майстер молодий хлопець по прізвищу Орлов все зробив дуже швидко, тихо та без зайвих розмов. Документи передавав сам, прийняли, проблем не виникло. Всі ціни актуальні! +++++

  Відповіcти
 3. Галіна І. :

  Все швидко та зручно. Повірка 4х лічильників води + передача документів у Водоканал та КТЕ = лише 1170 грн. Найдешевша ціна у Києві, перевірено. Тому дякую за відмінний сервіс!!

  Відповіcти
 4. Сорокопуд Олексій :

  Яким документом регламентується оплата за воду, якщо повірка лічильників зроблена невчасно? Чому не можна використати показники недемонтованих лічильників, ящо результати повірки позитивні? Дякую.sorokopudas

  Відповіcти
 5. Лео :

  Онлайн заявка до речі працює дуже швидко. Сьогодні оформив, вже через 15 хв набрали і підтвердили замовлений день. Зручно.

  Відповіcти
 6. Маруся Климова :

  Дуже якісний сервіс. Зробили все без проблем. Правда документи до мене прийшли тільки через 15 днів. Але це не проблема. Головне їх прийняли!

  Відповіcти
 7. Dmytro :

  все зробили відмінно, питань до контори ніяких. перевірка лічильників води пройшла на ура

  Відповіcти
 8. Марія Ф. :

  в лабораторії на метрологічної така ж послуга коштує 80-90 грн ….

  Відповіcти
  1. Андрій KV Обухiв :

   Так, але це самому треба лічильники зняти і привезти на Метрологічну. А зняти просто так не можна, там ціла історія.

   Відповіcти
 9. М.Поліщук :

  Майстер запізнився, довелося чекати його. Але сильно вибачався, ситуацію пояснив, так що претензій немає. Фірму рекомендую.

  Відповіcти
 10. Оксана Турабелидзе :

  С данной компанией сотрудничаю не первый год. С их помощью устанавливала водосчетчики и вот недавно заказала поверку. Мастер пришел вовремя позвонил за час. Был в маске, перчатках и бахилах (!), Что очень удивило и порадовало!

  Відповіcти
 11. Валерія :

  Сантехнік трохи запізнився, на 20 хвилин, переживала, що доведеться змінити свої плани, але коли прийшов – вибачився і зробив усе досить швидко. Результати вже отримала, 1 лічильник повірку не пройшов, з нашою київською жахливою водою це не дивно. Лічильник одразу замінили.

  Відповіcти
 12. Романенко Андрій :

  потрібно повірити лічильники на воду і відразу лічильник на тепло, як швидко ви готові виконати перевірку? завчасно дякую за відповідь. квартира на харківському масиві

  Відповіcти

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Відправляючи повідомлення, Ви дозволяєте збір та обробку персональних даних. Політика конфіденційності.