+38 (044) 300-25-33

Диспетчер

24/7

Прийом заявок

Запитання / ВІДПОВІДІ (Повірка Водяних Лічильників)

эта страница также доступна на русском

На цій сторінці ми відібрали найчастіші питання, пов’язані з повіркою лічильників води.

Водомір-Майстер за максимальну раціональність у всьому, тому, перш ніж зателефонувати одному з наших диспетчерів для отримання консультації, велике прохання: ознайомтеся з цією сторінкою, з високою ймовірністю Ви знайдете розгорнуту Відповідь на своє запитання вже ТУТ.

Зміст сторінки показати
 • 💰 Скільки коштує повірка лічильників води у Києві (ціна)?

  Наша вартість повірки лічильників холодної та гарячої води на місці експлуатації (без демонтажу) у 2021 році складає:

  • 1 прилад – 295 грн;
  • 2-3 прилади – 290 грн/прилад;
  • 4 прилади – 280 грн/прилад;
  • 5-9 приладів – 275 грн/прилад;
  • 10-19 приладів – 270 грн/прилад;
  • 20 і більше приладів (для колективних заявок) – 250 грн/прилад.

  Ціни вказані за 1 одиницю приладу (лічильника), що повіряється. Найточнішу вартість робіт можна прорахувати в нашому розумному онлайн-калькуляторі.

 • 💸 Якщо лічильник не проходить повірку, гроші за повірку не беруться?

  Ми беремо гроші не за позитивний результат повірки лічильника, а за саму процедуру повірки, яка включає збір всіх даних, їх передачу в метрологічну лабораторію і фінальну видачу документів.

  Наші майстри, як і всі інші, НЕ МОЖУТЬ НА 100% ПОБАЧИТИ чи пройде лічильник повірку чи ні. Остаточний результат може винести лише відповідальний метролог у лабораторії.

  Таким чином, якщо лічильник не пройшов повірку, гроші ми не повертаємо. Водомір-Майстер закликає Вас більш уважно знайомитися з умовами, які пропонують інші фірми щодо «повернення» грошей.

 • 🏀 Чи передаєте ви дані про повірку у Водоканал та Теплоенерго?

  Ми можемо передати документи для постановки (перепостановки) повірених лічильників на облік, вартість такої послуги коштує 50 грн. Однак ми закликаємо всіх робити це самостійно.

  Щоб передати на реєстрацію свідоцтва про пройдену повірку лічильників води, Вам не потрібно кудись їхати. Це дуже просто робиться дистанційно за 5 хвилин! Для цього Ви можете скористатися нашим Безкоштовним сервісом постановки лічильників на облік.

 • 🛠 Як відбувається процес повірки лічильників води без демонтажу?

 • ⏱ Як довго займе весь процес повірки?

  Робота майстра у вас вдома займе 15-20 хвилин. Після цього дані тестування будуть автоматично передані до метрологічної лабораторії. Згідно з договором, ми видаємо оригінали документів з лабораторії (свідоцтва/довідки) протягом 14 робочих днів.

  Результати повірки з’являться також у цифровій базі вже через 2-3 дні після візиту майстра. Тобто за Вашим запитом, написавши номери лічильників, (у вайбері) ми зможемо надіслати Вам усі необхідні документи на вайбер або електронну пошту (за бажанням). Ці документи вже можна буде передати постачальнику послуг для встановлення на облік.

 • 🏓 Як ви передасте мені оригінали результатів повірки? (Свідоцтва)

  Забрати документи можна у нашому пункті видачі за адресою вул. Озерна, 4.

  Також ми пропонуємо скористатися послугою відправлення документів на найближче до замовника відділення Нової Пошти (+70 грн. незалежно від кількості лічильників).

 • 💵 Коли потрібно заплатити?

  Оплата здійснюється за фактом виконання робіт. Після того як майстер завершить тестування ваших лічильників, він випише договір та акт виконаних робіт (у 2-х примірниках), у договорі з мокрим друком та підписом директора буде вказана оплачувана сума, ПІБ замовника, дата виконання робіт та інша необхідна інформація.

  Розплатитися з майстром можна буде як готівкою, так і переказом із картки на картку (для фіз.осіб). Для юр.осіб ми попередньо виставимо рахунок.

 • 🚀 Коли майстер зможе до мене приїхати?

  Якщо ви проживаєте у Києві, майстер зможе приїхати до вас через 1-3 дні після подання заявки. Тобто. залишати заявку за 1-2 тижні до бажаної дати візиту майстра – необов’язково. Ми намагаємося обслужити своїх клієнтів якнайшвидше, тому частина наших майстрів працює навіть у вихідні дні. Часто буває так, що майстер може приїхати на адресу заявки в день її подання.

  Дата та приблизний час візиту майстра, звісно, будуть узгоджені та озвучені під час підтвердження заявки.

 • 🔧 Якщо лічильник повірку не пройшов, чи зможете ви його замінити?

  Так. Робота із заміни лічильників води коштує 350 грн за прилад. А робота під ключ (робота майстра + новий лічильник) коштує від 740 до 900 грн. за прилад.

  Детальніше дивіться тут.

 • 🏡 Чи робите ви повірку лічильників води без зняття в приватному секторі?

  Якщо у вас встановлен квартирний лічильник (DN15) і для цього майстру не потрібно буде лізти в колодязь, то робимо. Ціна така ж сама, як і для квартир. Дивіться 1 питання/відповідь.

 • 🏷 Чи знімається пломба з лічильників води під час повірки?

  Якщо повірка лічильників води проводиться без зняття, майстер пломбу не чіпає та не зриває. Пломба залишається дома.

 • 📄 Чи є у вас необхідні ліцензії? Видані документи точно будуть прийняті?

  У нас укладено офіційна угода з метрологічною лабораторією Еталон, яка і має необхідну ліцензію.

  За допомогою сертифікованих проливних установок ми уповноважені збирати повірочні дані та передавати їх у лабораторію, яка ці дані розшифровує та передає висновок про повірку нам. Ми, у свою чергу, передаємо оригінали цих свідчень замовнику. Все гранично законно та офіційно!

 • 💦 Лічильник не крутиться, запотів, крутиться ривками. Чи можна повірити такий водомір?

  Такі лічильники води краще замінити, тому що якщо лічильник не справний, з ймовірністю 99,8% він не пройде повірку. Як правило, такі лічильники не ремонтуються, а ставляться одразу нові.