+38 (044) 300-25-33

Диспетчер

24/7

Прийом заявок

Заміна Лічильників Води у Вишневому

банер компанії Водомір-Майстер

💙💛
заміна лічильників води = 350₴/прилад
первинне встановлення лічильників води = 750₴/прилад

Ecomess DN15 110 мм (Польща) — 600₴
Ecomess DN15 80 мм (Польща) — 600₴
Zenner DN15 110 мм (Німеччина) — 700₴
Baylan DN15 110 мм (Туреччина) — 590₴

эта страница также доступна на русском

Вас зацікавила така послуга, як заміна лічильників води (демонтаж старих і встановлення нових лічильників води)? Еврика, ви потрапили точно за адресою! На цю роботу ми пропонуємо, без перебільшення, найнижчі ціни у Вишневому, – всього 350 грн за прилад [самі прилади можна придбай або у нас, або самостійно в будь-якому спеціалізованому магазині]!

Крім того, один з наших акредитованих майстрів зможе приєднатися до вас через 1-3 дні після отримання заявки (по м.Вишневе) і за 25-35 хв виконати комплексну заміну лічильників холодної (ХВ) і гарячої (ГВ) води з встановленням тимчасових пломб, які протягом 180 днів співробітники КП «Вишнівськводоканал» та КП «Вишнівськтеплоенерго» повинні будуть поміняти на постійні (безкоштовно)!


Після виконання робіт наш фахівець видає замовнику повний пакет документів: акт про демонтаж старих ІПУ (індивідуальних приладів обліку) з внесенням всіх їх показань, акт введення нових приладів в експлуатацію, паспорти на лічильники.

Повірка лічильників води у Києві та Україні - Водомір-Майстер

Заміна лічильників води з комфортом

Компанія «Водомір-Майстер» на протязі ось вже 14-ти років пропонує послуги по заміні лічильників гарячої та холодної води в багатоквартирних і приватних будинках, а також різних нежитлових фондах.

Заміна лічильників води – це те, на чому ми набили собі багато шишок і сьогодні готові гарантувати замовникам максимально швидкий і якісний результат.

Не тільки багатий досвід, а й наявність всіх необхідних допусків, сертифікатів акредитації та матеріально-технічних ресурсів дозволяють нашим майстрам встановлювати лічильники на воду у Вишневому всього за 30-40 хвилин.

Після заміни водомірів наш фахівець складає документ, що підтверджує проведення заміни ІПО (індивідуальних приладів обліку), і видає їх замовнику. Після передачі цих паперів в керуючу компанію або ЦКС і попадання даних про ваших нових лічильниках у базу Вишнівськводоканалу та Вишнівськтеплоенерго, в наступні 4 роки ви зможете не турбуватися про їх працездатності.

Ми завжди виконуємо роботи з максимальним комфортом для своїх замовників і без зайвої втрати їх дорогоцінного часу!

За ціною 450 грн 350 грн за заміну одного лічильника води!


Коли і навіщо потрібна заміна лічильників води?

Згідно з нормативними актами, українці повинні раз в 4 роки проходити повірку – процедуру на визначення коректності працездатності своїх індивідуальних приладів обліку.

При цьому згідно із законом один лічильник дозволяється повіряти не більше 3-х разів, тобто через 12 років (як правило, саме на цей термін виробники водомірів дають гарантію) прилад підлягає заміні.

Заміна Лічильників Води Вишневе

У разі ігнорування даного положення, квартира або будь-яке інше житлове / нежитлове приміщення буде переведено на тарифікацію платежів за середніми нормативами споживання, що скоріше за все буде дуже невигідно.

До речі, багато киян по завершенні міжповірочного інтервалу своїх лічильників холодної та гарячої води часто не віддають їх на повірку, а вважають за краще відразу замінити їх на нові лічильники. Відверто кажучи, іноді це досить грамотне і розумне рішення.

Може бути корисно: Повірити або Замінити лічильник води?

Справа в тому, що надмірна жорсткість води в м.Вишневе часто зношує лічильники вже за 4 роки. Багато з них до наступної повірки просто не доживають.


Заміна Лічильників Води у Вишневому

Ціна всього 350 грн за роботу + польський лічильник Ecomess DN15 110 чи 80 мм!


Перевагами звернення до нас є такі факти, як:

 • Ми займаємо одну з лідируючих позицій серед організацій, які виробляють повірку і заміну лічильників холодної і гарячої води в м.Вишневе та Київській області;
 • Працюємо в даній сфері вже 14 років;
 • Маємо всі атестати акредитації на право проведення повірок і замін приладів обліку;
 • Монтуємо тільки якісні лічильники Ecomess (Польща), Zenner (Німеччина), Baylan (Туреччина), які на наш погляд – кращий варіант в плані ціни / якості;
 • Багатоступінчастий контроль якості – ви отримуєте на 100% якісну послугу!

Як замовити заміну лічильника води?

“Водомір-Майстер” пропонує всім жителям столиці і області послуги із заміни, повірки та встановлення лічильників холодної та гарячої води.

Наші фахівці готові виїхати до вас по будь-якою адресою в зручний для вас час.

Сама процедура не займатиме багато часу. Заміна лічильників води в квартирі, як правило, проходить в такому порядку:

 • Приїзд майстра і ретельний огляд комунікацій;
 • Демонтаж старих водомірів;
 • Корекція різьблення на трубах і, якщо це необхідно, прочищення фільтрів;
 • Монтаж нових лічильників води;
 • Тестова подача води і перевірка працездатності лічильників;
 • Опломбування (тимчасове);
 • Видача відповідних документів і гарантії.

Якщо вам потрібна профільна консультація, можна просто зв’язатися з нашим диспетчером по телефону.


Вартість послуги

Ми ніколи не завищуємо вартість своїх послуг. Заміна та встановлення лічильників води у Вишневому виконується нами за прозорою і максимально низькою ціною!

Для того, щоб прорахувати вартість заміни ваших лічильників, рекомендуємо скористатися нашим розумним інтерактивним калькулятором, який безпомилково покаже Вам точну цифру.

Заміна лічильників води в квартирі або приватному будинку просто не може коштує занадто дорого, тому якщо хтось виконує заміну лічильників набагато дорожче нас, це не означатиме, що сама послуга буде чимось відрізнятися від того, що запропонуємо вам ми. У даній сфері переплата – не гарантія успіху, адже ви просто ризикуєте віддати зайві гроші.

При цьому, якщо ви знайшли заміну лічильників дешевше, то ми не станемо конкурувати, але вважаємо своїм обов’язком попередити: будьте обережні, люди часто платять двічі грошима і нервами.

Встановлення лічильників води у Вишневому

450 грн 350 грн

заміна з новим лічильником замовника

Встановлення лічильників води у Вишневому

1050 грн 950 грн

заміна з новим лічильником виконавця


Передача документів про заміну лічильників на облік

Видані нами документи про заміну лічильника (ів) без проблем будуть прийняті [в районному ЦКС або компанією постачальника послуг] до постановки на облік. Реєстрацію лічильників води краще проводити самостійно.

“Водомір-Майстер” на стороні своїх клієнтів – немає ніякої необхідності переплачувати.

Для передачі документів не потрібно кудись їхати, – досить зробити фотографії виданих документів і вислати їх за вказаними адресами, зі списком яких ви можете ознайомитися тут (посилання буде відкрита в новій вкладці).


Зона обслуговування


Поширені запитання (FAQ)

 • Скільки коштує встановлення / заміна одного лічильника води в квартирі?

  Ціна за заміну одного лічильника води – 350 грн. У цю вартість входить демонтаж старого лічильника та встановлення нового лічильника замовника.

  Вартість заміни з новим лічильником виконавця (тобто нашим) складає:
  • Ecomess DN15 110 мм (Польща) — 950₴
  • Ecomess DN15 80 мм (Польща) — 950₴

 • Ви пломбіруете встановлені лічильники води?

  Звичайно, після встановлення індивідуального приладу обліку (ІПО) наш майстер виробляє тимчасове опломбування лічильника. Після передачі документів про встановлення приладу обліку, до вас прийде співробітник ресурсопостачальної організації і встановить постійну пломбу.

  До речі, незважаючи на усталений термін, пломбують не сам лічильник, а місце його кріплення. Пломба накладається там, де прилад з’єднується з трубопроводом. Збереження бирки показує, що її не знімали без вагомої причини і узгодження з постачальником послуг.

 • Які документи повинен видати майстер після заміни лічильника води?

  Майстер оформляє: Договір, Акт виконаних робіт, Акт введення в експлуатацію, Протокол заміни лічильника води. Цих документів достатньо для підтвердження встановлення нового лічильника.

 • Що буде, якщо не замінити лічильник, який не пройшов повірку?

  Якщо ваш лічильник не пройшов повірку, це означає що він не придатний для виконання своїх функцій і його потрібно терміново замінити. В іншому випадку з 1-го числа наступного місяця вам будуть нараховувати плату за воду за середніми нормативами споживання. Знову оплачувати воду за показаннями лічильника можна буде тільки після його заміни і постановки на облік в Вишнівськводоканалу та Вишнівськтеплоенерго.

 

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Відправляючи повідомлення, Ви дозволяєте збір та обробку персональних даних. Політика конфіденційності.