+38 (044) 300-25-33

Диспетчер

24/7

Прийом заявок

Встановлення Лічильника Тепла у Києві

эта страница также доступна на русском

В останні роки встановлення лічильника тепла у Києві та Київській області є однією з найпопулярніших і затребуваних послуг. Це зовсім не дивно, адже тарифи на комунальні послуги з року в рік зростають з арифметичною прогресією.

Особливо вражають платіжки за опалення. При вигляді цих цифр, часто постає питання про ефективну оптимізацію витрат на теплопостачання.

Ми виконуємо монтаж лічильника тепла за прозорою ціною: 6500 грн (ультразвуковий лічильник + підключення + постановка на облік в Київтеплоенерго).

ВАЖЛИВО: Розробками проектних документацій ми НЕ займаємося, перш ніж приступити до встановлення лічильників, замовнику необхідно узгодити проект з ресурсопостачальними організацією!


встановлення і повірка лічильника теплової енергії

Саме тому все більше прогресивних киян приходять до очевидної думки, що плата за тепло за нормативами, тобто по метражу житлової площі – справа вкрай невигідна і набагато більш економним варіантом є встановлення лічильника тепла, за допомогою якого плата буде здійснюватися тільки за РЕАЛЬНО спожите тепло.


Трохи про нас

Компанія «Водомір-Майстер» – експерт узконаправленного профілю в області обслуговування та заміни / встановлення побутових індивідуальних приладів обліку. Ми присутні на даному профільному ринку з 2007-го року.

Встановлення лічильника теплової енергії в Києві – це в тому числі те, на чому наші майстри встигли «набили кулаки» і сьогодні ми готові гарантувати замовникам швидкий і якісний результат робіт.

Для успішної діяльності ми маємо в своєму розпорядженні абсолютно все необхідне:

 • наявність необхідних допусків та ліцензій, в першу чергу сертифікат акредитації, виданий Національним агентством акредитації України (НААУ), який дозволяє нам проводити офіційне встановлення лічильников опалення в Києві та Київській області, а також їх подальше обслуговування (повірку);
 • повний перелік матеріально-технічних ресурсів;
 • штат досвідчених фахівців;
 • тільки якісні прилади обліку, що відповідають найсуворішим метрологічним вимогам і державним стандартам.

Ми виконуємо встановлення лічильника теплової енергії за максимально прозорою ціною: 6500 грн (ультразвуковий лічильник [Польща] + встановлення + постановка на облік в Київтеплоенерго).


У цю суму вже входить вартість не тільки самого лічильника, але і всіх супутніх витратних матеріалів, необхідних для його монтажу.

На підставі виданих нами документів контролююча організація візьме на свій баланс встановлений теплолічильник і кожен місяць опалювального сезону буде знімати показання споживання вашого лічильника.

Це буде відбуватися протягом 4х років, після чого необхідно буде провести обов’язкову експертизу працездатності лічильника теплової енергії, яка називається повіркою. Дана процедура проводиться раз в 4 роки.


Що вигідніше? Лічильники на тепло чи оплата за опалення по квадратурі?

Основные преимущества нашей компании

повірка лічильників води київ
Наявність акредитації

Наша компанія має всі дозвільні документи на право проведення повірок, встановлень і замін лічильників, що гарантує відсутність будь-яких афер з нашого боку.

повірка лічильників води київ
Гарантія якості

Ми зобов’язуємося виконати роботу максимально професійно і якісно. При виникненні будь-яких форс-мажорів, ми гарантуємо вам їх оперативне усунення.

повірка лічильників в киеве
Швидке реагування

Виїзд фахівця для проведення повірки, встановлення і заміни ваших приладів обліку або інших послуг буде здійснено вже через 1-3 днів після його виклика.

Встановлення та повірка лічильників тепла в Києві та Київській області

Найпрозоріша ціна в Києві – 6500 грн за встановлення ультразвукового лічильника на опалення!


Встановлення лічильника тепла або оплата за опалення по квадратурі?

В “Водомір-Майстер” провели невеликий експеримент, щоб з’ясувати, що вигідніше: використовувати теплолічильники (та терморегулятори) або платити за середніми нормативами споживання, тобто за кількістю квадратних метрів житла?

Станом на початок 2022 року по м.Києву діють наступні тарифи:

Централізоване опалення
без лічильника тепла
1 м238,50 грн
Централізоване опалення
з лічильником тепла
1 Гкал1654,41 грн

Експеримент був проведений в 2019 році на прикладі 2х абсолютно однакових квартир (по одному стояку), розташованих в одній і тій же новобудові Києва.

Загальна площа кожної квартири була 99 м2, різниця була лише в тому, що перша квартира не мала лічильник тепла, а друга – була обладнана лічильником опалення і терморегуляторами тепла.

Давайте позначимо їх, як квартира А і квартира B відповідно.

Встановлення теплолічильників (київ)
Терморегулятор (термо-головка) для регулювання температури радіаторів

За повний опалювальний місяць в квартиру А приходили платіжки з сумою в 3811 грн. А підсумкова сума за весь опалювальний сезон (включаючи половину жовтня і половину березня) склала 19244 грн.

19244 грн

ЗАГАЛЬНА СУМА ЗА ТЕПЛО КВАРТИРИ А ЗА ВЕСЬ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН З СЕРЕДИНИ ЖОВТНЯ ПО СЕРЕДИНУ БЕРЕЗНЯ

У квартирі B – ситуація була іншою. Відразу потрібно зазначити, що тут були встановлені терморегулятори (4 шт) на кожному радіаторі в кожній кімнаті, з виставленою температурою в 22 градуси (європейська норма) у всіх кімнатах, крім дитячої, де температура була виставлена ​​24 градуси.

Отже, в найхолодніший місяць рахунок за опалення в квартирі B склав 1840 грн. У найтепліший зимовий місяць – 1211 грн. Всього за весь опалювальний сезон господарі цієї квартири заплатили 7269 грн.

Тобто майже на 12 тис грн менше, ніж господарі квартири A.

Для чистоти експерименту потрібно врахувати, що господарі квартири B витратили 3700 грн на покупку лічильника і 4х термоголовок, а також заплатили 2000 грн за складання проекту в Київтеплоенерго і 6500 грн встановлення лічильника тепла з видачею необхідної документації для реєстрації:

3700 + 2000 + 6500 + 7269 = 19469 грн

СТІЛЬКИ ВИТРАТИЛИ ЗА ПЕРШИЙ РІК ГОСПОДАРІ КВАРТИРИ B. ВСЬОГО НА 200 ГРН БІЛЬШЕ, НІЖ В КВАРТИРІ А, АЛЕ …

… але зате в наступні 3 роки міжповірочного інтервалу вони будуть платити тільки за витрачені гігакалорії тепла!

Уявімо, що вони будуть точно такими ж як і в перший рік. Разом за перші 4 роки, в середньому на тепло у них буде витрачено: 19469 + 7269 + 7269 + 7269 = 41276 грн.

При цьому, жителі квартири А (якби після 1-го року експерименту вони так і не поставили б собі теплолічильники) за ті ж 4 сезони заплатили б приблизно: 19244 * 4 = 76976 грн.

76976 грн VS 41276 грн

РАХУНОК ЗА 4 РОКИ по квадратурі VS. ПО лічильникУ тепла. КВАРТИРА ПЛОЩЕЮ 99 М2.

Різниця очевидна, тотальна перемога теплолічильників!

Саме тому наполегливо рекомендуємо стежити за термінами наступної повірки лічильника тепла і не відкладати цю процедуру в довгий ящик, якщо ваш міжповірочний інтервал наближається до кінця!

Важливо: Як оформити перерахунок за опалення, якщо вдома холодно?


Вартість послуги

Ми ніколи не завищуємо вартість своїх послуг. Встановлення лічильника теплової енергії в Києві виконується нами за прозорою ціною (6500 грн) в яку входить наступне:

Повірка лічильників води і повірка лічильників тепла в Києві та Київській області

Виїзд майстра;
Монтажні роботи;
Всі витратні матеріали, включаючи сам лічильник тепла;
Акт про встановлення лічильника і тимчасової пломби;
Постановка на облік в Київтеплоенерго;


Як замовити монтаж лічильника тепла в Києві?

При замовленні встановлення лічильника тепла в Києві важливо не намагатися сильно заощадити. Підхід подібного роду може не виправдатися, навпаки, принісши лише збитки.

З разу в раз трапляються випадки, коли в пошуках економії кияни звертаються до приватних осіб або “каламутним” конторам, а через деякий час з’ясовується, що у тих немає сертифіката акредитації або лічильник був не зовсім справним.

Наша компанія пропонує всім жителям Києва тільки офіційні послуги повірки, встановлення і заміни лічильників опалення.


Замовити встановлення лічильника тепла просто:

Подача заявкиПриїзд майстра
в призначений час
Монтаж лічильника і його
тимчасова опломбування
Постановка на облік
(15-45 роб.дней)


Зона обслуговування


Поширені запитання (FAQ)

 • 💰 Скільки коштує встановлення лічильника тепла в Києві в 2022 році?

  Ми виконуємо монтаж одного лічильника тепла за прозорою ціною: 6500 грн (ультразвуковий лічильник + підключення + постановка на облік в Київтеплоенерго). Але потрібно мати на увазі, що розробками проектних документацій ми НЕ займаємося, перш ніж приступити до встановлення лічильників, замовнику необхідно узгодити проект з ресурсопостачальними організацією!

 • Лічильники на тепло це набагато вигідніше, ніж платити за середніми нормативами споживання?

  Так, платити по спожитим гігакалоріям набагато вигідніше, ніж по квадратурі, це очевидний факт.

  Після проведеного експерименту для квартири в 99 м2, ми з’ясували що з встановленими лічильниками тепла для такого метражу в середньому в рік економиться близько 9 тис. Грн (що приблизно дорівнює поїздці на відпочинок в Єгипет).

 • Хто повинен передати документи про встановлений лічильнику в керуючу компанію або Київтеплоенерго?

  Згідно із законом, затвердженим Міністерством з питань житлово-комунального господарства України, документи компанії-постачальнику послуг повинен передавати сам власник приміщення.
  Це робиться за 5 хвилин за допомогою нашого БЕЗКОШТОВНОГО сервісу передачі документів на облік.

 • Встановлені лічильники тепла пломбуються?

  Після встановлення лічильника теплової енергії наш майстер виробляє його тимчасове опломбування. Після передачі документів про встановлення лічильника тепла в керуючу компанію, до вас прийде співробітник Київтеплоенерго або Євро-Реконструкції та встановить постійну пломбу.

  До речі, незважаючи на популярну думку, пломбують не сам лічильник, а місце його кріплення. Пломба накладається там, де прилад з’єднується з трубопроводом. Збереження бирки показує, що її не знімали без вагомої причини і узгодження з постачальником послуг.

 

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Відправляючи повідомлення, Ви дозволяєте збір та обробку персональних даних. Політика конфіденційності.