+38 (044) 300-25-33

Диспетчер

24/7

Прийом заявок

WOW! У нас з’явився віртуальний помічник – Telegram Бот!

эта страница также доступна на русском

Водомір-Майстер радий повідомити про створення власного раба Telegram бота. Чомусь, ми з ніжністю прозвали його Едиком. З його допомогою Ви зможете отримати відповіді практично на будь-яке питання, порахувати вартість робіт, а також оформити онлайн-заявку прямо в своєму смартфоні.

Знайомтеся: @VodomerMasterBot.

Так, поки що його функціонал досить простий, але з часом експлуатація нашого віртуального помічника стане ще більш зручною. Його скіли будуть постійно поліпшуватися, з його допомогою можна буде відразу сплатити необхідну послугу або, наприклад, швидко вислати свідоцтва про повірку безпосередньо компанії-постачальника послуг для постановки на облік!


Коли тренди рулять

Останнім часом, в житті сучасних людей одними з найбільш частих і звичних засобів комунікації стали месенджери. Viber, Telegram, WhatsApp, Fb Messenger, Instagram … З кожним роком вони все більше заполоняють наше життя.

За допомогою даних месенджерів ми спілкуємося з родичами, друзями і колегами. І величезна кількість чатів в нашому смартфоні є вже цілком звичайною справою.

Завдяки діджіталізаціі життя, більшість справ, хобі та заходів знаходяться саме в месенджерах наших смартфонів. За останніми дослідженнями, близько 55% сучасних людей, які бажають замовити товар або послугу, (в т.ч. повірку лічильників води без зняття в Києві), вважають за краще використовувати миттєві повідомлення, а не дзвонити диспетчеру.

І з кожним роком ці цифри тільки збільшуються.

Ось чому команда “Водомір-Майстера” намагається впевнено йти в ногу з часом і впроваджувати в свій сервіс найсучасніші технології.

Telegram Бот (Водомір-Майстер)

Telegram бот Водомір-Майстер – хто він і що вміє?

Наш телеграм бот – це справжній віртуальний менеджер і досить ерудований і грамотний робот-консультант, який знає відповіді практично на всі питання, по темі повірки / заміни / встановлення лічильників води і тепла в Києві.

Можливо хтось запитає: чому телеграм? Адже найпопулярніший месенджер в Україні – Viber. Все дуже просто, на сьогоднішній день Telegram – самий технологічно просунутий і безпечний месенджер!

Його розвиток не стоїть на місці, технологія бот-шеринга розвивається і стає все більш популярною. Зараз область завдань, нездійсненних для бота швидко звужується, а в найближчому майбутньому таких «неможливих» доручень не стане зовсім.

Отже, ласкаво просимо! Щоб знайти нас в Telegram можна скористатися пошуком всередині додатку (@VodomerMasterBot) або за посиланням t.me/vodomermasterbot.

 

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відправляючи повідомлення, Ви дозволяєте збір та обробку персональних даних. Політика конфіденційності.