+38 (044) 300-25-33

Диспетчер

24/7

Прийом заявок

Повірка Лічильників Води у Вишгороді без зняття (на дому)

💙💛
1 шт = 295₴
2-3 шт = 290₴
4-10 шт = 280₴
11-20 шт = 275₴
20+ шт = 250₴

эта страница также доступна на русском

Вам довелося зіткнутися з рішенням такого злободенного питання, як повірка лічильників води без демонтажу? Еврика, ви потрапили точно за адресою: на цю послугу ми пропонуємо, без перебільшення, найнижчі ціни у Вишгороді, – від 250 до 295 грн за прилад!

Крім того, один з наших майстрів готовий приїхати до вас вже через 1-3 дні [після отримання заявки] і за 15-20 хв виконати офіційну повірку лічильників холодної (ХВ) і гарячої (ГВ) води без зняття і порушення пломб!

Важливо, що свідоцтва про повірку, видані нами, ГАРАНТОВАНО будуть прийняті всіма ресурсо постачальними організаціями міста Вишгорода та всієї України!


Повірка лічильників води у Києві та Україні - Водомір-Майстер

Повірка лічильників води без зняття

Компанія “Водомір-Майстер” більше 14 років професійно надає подібні послуги. Повірка лічильників води в Вишгороді та Київській області – це те, на чому ми набили мозолі і тепер готові гарантувати своїм замовникам максимально якісний результат роботи.

Роки служби та наявність необхідних документів і матеріально-технічних ресурсів дозволяють нам здійснювати повірку лічильників води (Вишгород та КО) всього за 15-20 хвилин прямо на місці експлуатації.

Важливий момент: повірка лічильників обліку води проводиться на дому, без демонтажу приладів і порушення опломбування!


Вам не потрібно їхати в Центр Комунального Сервісу (ЦКШ), викликати співробітників Водоканалу і витрачати час в чергах для бюрократичного укладення договорів.

Зашифровані результати повірки передаються в метрологічну лабораторію для обробки і внесення в відповідну всеукраїнську базу. Після завершення обробки результатів повірки замовник отримує на руки необхідні документи (особисто або поштою, на вибір), що дозволяють продовжувати використання своїх контрольних приладів (лічильників води).

Зазвичай дана процедура займає 7-10 робочих днів.

Повірка лічильників води в м.Вишгород

Як відбувається повірка лічильників на дому?

Для можливості повірки водяних лічильників без зняття на дому, в нашому розпорядженні є спеціальні проливні установки (еталони). Дане обладнання підключається до змішувача, далі відбувається вимір води, яка протікає через прилад обліку (лічильник) води.

Даний процес являє собою прогонку через обладнання 5 літрів води з її наступним зважуванням. Покроково про те, як відбувається повірка лічильників води на дому.

Повірка лічильників води і повірка лічильників тепла в Вишгороді та Київській області

Ціна повірки всього від 250 грн за лічильник!

Якщо різниця між показаннями лічильника і нашого приладу знаходиться в межах допустимої похибки, то контролер води визнається придатним до подальшого використання. Після того, як результати про повірку потраплять в базу, замовник отримає документи, що дають право на 4 роки забути про працездатність своїх лічильників.

Увага! Щоб зробити повірку лічильників води без демонтажу, необхідна наявність централізованої подачі холодної і гарячої води в крані.


Основні переваги нашої компанії

повірка лічильників води Вишгород
Наявність акредитації

Наша компанія має всі дозвільні документи на право проведення повірок, встановлень і замін лічильників, що гарантує відсутність будь-яких афер з нашого боку.

повірка лічильників води Вишгород
Гарантія якості

Ми зобов’язуємося виконати роботу максимально професійно і якісно. При виникненні будь-яких форс-мажорів, ми гарантуємо вам їх оперативне усунення.

повірка лічильників в Вишгороді
Швидке реагування

Виїзд фахівця для проведення повірки, встановлення і заміни ваших приладів обліку або інших послуг буде здійснено вже через 1-3 днів після його виклика.


Вартість послуги

Ми ніколи не завищуємо вартість своїх послуг. Повірка лічильника води (ХВ і ГВ) без демонтажу виконується нами за невисокою і прозорою ціною!

Для того, щоб точно прорахувати скільки коштує повірка лічильників води в вашому випадку, пропонуємо скористатися нашим розумним онлайн-калькулятором який безпомилково визначить точну вартість всіх робіт.👇🏻


Повірка лічильників води в Вишгороді без зняття

350 грн від 250 грн

на місці експлуатації (без демонтажу)

Повірка лічильників води в Вишгороді зі зняттям

550 грн 500 грн

зі зняттям (в повірочної лабораторії)


Повірка водомірів. Що це таке і навіщо потрібно?

Реалії нашого часу такі, що суми в квитанціях за комуналку мало кого можуть порадувати. При цьому, більшість киян досвідченим шляхом давно зрозуміли, що плата за воду за нормативами споживання – невигідна справа.

Більш розумним рішенням є встановлення індивідуальних приладів обліку для контролю споживання реально використаної води.

Спеціальний експеримент: Що вигідніше, лічильники на воду або оплата за нормативом?

Починаючи з 2016 року в Україні діє закон «Про метрологію та метрологічну діяльність». Згідно з цим законом всі споживачі, підключені до центральної системи водопостачання та мають лічильники, зобов’язані проходити цю процедуру.

Періодичність повірки лічильників води (міжповірочний інтервал), – 1 раз на 4 роки, починаючи з первинної повірки, зазначеної в паспорті приладу (прим. – деякі прилади обліку мають міжповірочний інтервал 3-6 років).

У нашій країні повірка лічильників води є обов’язковою процедурою. Відповідно до правил, затверджених Кабміном України, повірка лічильників може здійснюватися 2-ма способами:

 1. В лабораторії. Така повірка лічильника води проводиться на робочих еталонах – спеціальних проливних установках;
 2. На місці розташування лічильника(ів). Повірка лічильників без демонтажу проводиться завдяки використанню сучасних переносних метрологічних стендів, що дозволяють точно і безпомилково визначати коректність служби водомірів.

Як замовити повірку лічильників води без демонтажу?

Потрібно звернути увагу: при замовленні повірки лічильників води важливо не намагатися сильно заощадити. Швидше за все подібне рішення не виправдається, а навпаки, принесе більше збитків.

Часто буває, коли в пошуках економії грошей кияни звертаються до приватних осіб або в сумнівні служби, а пізніше з’ясовується: у тих немає сертифіката акредитації. У підсумку всі видані ними документи про повірку виявляються неефективними.

Наша компанія пропонує жителям Вишгорода та Київської області офіційні послуги повірки, заміни та встановлення лічильників води.


Замовити повірку лічильників води (без демонтажу) дуже просто:

Подача заявки
Приїзд майстра в призначений часПовірка лічильника за 15 хв без зняттяВидача свідоцтв про повірку (7-10 днів)

Передача актів про повірку для постановки лічильників на облік

Видані нами документи про пройдену повірку без проблем будуть прийняті [в районному ЦКС або компанією-постачальником послуг] до постановки на облік. Дану процедуру краще проводити самостійно! По-перше це не забере багато часу, по-друге це буде швидше і дешевше.

“Водомір-Майстер” на стороні своїх клієнтів – немає ніякої необхідності платити більше!

Для передачі документів не потрібно кудись їхати, – можна просто зробити фотографії виданих свідоцтв і відправити їх електронним способом. Це можна зробити тут.


Зона обслуговування


Поширені запитання (FAQ)

 • Скільки коштує повірка лічильників води в м.Вишгороді?

  Ціна повірки лічильників холодної та гарячої води – від 250 грн/шт на місці експлуатації (без демонтажу) або 500 грн/шт – в повірочної лабораторії.

  Найточнішу вартість робіт можна прорахувати в нашому розумному онлайн-калькуляторі.

 • Правда, що повірка 1-го водолічильника на дому займає всього 15 хвилин?

  Все саме так. Повірка одного лічильника води займає не більше 15 хвилин. Покроково з тим, що з себе представляє цей процес, можна ознайомитися тут.

 • Як самостійно передати свідоцтва про повірку лічильників води для постановки на облік?

  Щоб передати на реєстрацію документи про пройдену повірку лічильників води, киянам не потрібно кудись їхати. Це дуже легко робиться дистанційно! Потрібно просто зробити фото (на мобільний телефон) виданих свідоцтв і вислати їх БУДЬ-ЯКИМ з наступних способів. Весь цей процес займе всього 5-10 хвилин.

 • Як платити за воду, поки лічильник проходить повірку?

  Під час процедури повірки приладу обліку холодної або гарячої води за послугу доведеться платити за середніми показниками за останні 3 місяці. При цьому законодавство обмежує максимальний термін повірки 1м місяцем.

 • У мене лічильник не крутиться, покрився конденсатом, крутиться ривками. Повірка можлива?

  Такий лічильник води краще відразу замінити. Справа в тому, що скоріше за все він не пройде повірку. Платити спочатку за повірку, а потім за встановлення нового лічильника – нерозумно.

 • Чому забирати документи потрібно на Оболоні (Київ)?

  У нас є кілька офісів, але самостійно забрати документи можна тільки в нашому пункті видачі за адресою вул. Озерна, 4.

  Ми рекомендуємо скористатися послугою відправлення документів на Ваше відділення Нової Пошти. Так буде простіше і набагато швидше. Вартість такої послуги – 70 грн (незалежно від кількості лічильників).

 • Для чого потрібна повірка лічильників води?

  У момент повірки лічильників води встановлюється їх придатність до використання на підставі результатів контролю їх метрологічних характеристик. Якщо дані характеристики не виходять за рамки допустимих меж, – прилад обліку визнається придатним. Якщо метрологічні характеристики приладу відхиляються від норми, то його потрібно замінити

 • Що буде якщо повірка лічильника води зроблена не вчасно?

  У разі непроведення вчасної повірки, ви не зможете оплачувати воду за показаннями своїх лічильників з 1-го числа місяця, наступного за місяцем, коли було потрібно провести повірку. Нарахування будуть виглядати так: перші 3 місяці – за середніми показниками лічильників за останні півроку; з 4-го місяця – за нормативом. Знову можна оплачувати водопостачання за показаннями лічильників тільки після проведення повірки.

 

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Відправляючи повідомлення, Ви дозволяєте збір та обробку персональних даних. Політика конфіденційності.