+38 (044) 300-25-33

Диспетчер

24/7

Прийом заявок

Заміна Лічильників Води в Вишгороді


UA / RU

З кожним роком заміна лічильників води в Вишгороді стає все більш і більш актуальним питанням.

На жаль це є звичайною практикою, коли через не дуже якісної води лічильники виходять з ладу і “завалюють” метрологічну повірку. Або у них просто закінчується термін експлуатації.


Заміна Лічильників Води в Вишневому

Заміна лічильників води з комфортом

Компанія «Водомір-Майстер» на протязі ось вже 14-ти років пропонує послуги по заміні лічильників гарячої та холодної води в багатоквартирних і приватних будинках, а також різних нежитлових фондах.

Заміна лічильників води – це те, на чому ми набили собі багато шишок і сьогодні готові гарантувати замовникам максимально швидкий і якісний результат.

Не тільки багатий досвід, а й наявність всіх необхідних допусків, сертифікатів акредитації та матеріально-технічних ресурсів дозволяють нашим майстрам встановлювати лічильники на воду в Вишгороді всього за 30-40 хвилин.

Після заміни водомірів наш фахівець складає документ, що підтверджує проведення заміни ІПО (індивідуальних приладів обліку), і видає їх замовнику. Після передачі цих паперів в керуючу компанію або ЦКС і попадання даних про ваших нових лічильниках в базу, в наступні 4 роки ви зможете не турбуватися про їх працездатності.

Ми завжди виконуємо роботи з максимальним комфортом для своїх замовників і без зайвої втрати їх дорогоцінного часу!

За ціною 400 грн 350 грн за заміну одного лічильника води!


Коли і навіщо потрібна заміна лічильників води?

Згідно з нормативними актами, українці повинні раз в 4 роки проходити повірку – процедуру на визначення коректності працездатності своїх індивідуальних приладів обліку.

При цьому згідно із законом один лічильник дозволяється повіряти не більше 3-х разів, тобто через 12 років (як правило, саме на цей термін виробники водомірів дають гарантію) прилад підлягає заміні.

Заміна Лічильників Води в м.Вишгород

У разі ігнорування даного положення, квартира або будь-яке інше житлове / нежитлове приміщення буде переведено на тарифікацію платежів за середніми нормативами споживання, що скоріше за все буде дуже невигідно.

До речі, багато киян по завершенні міжповірочного інтервалу своїх лічильників холодної та гарячої води часто не віддають їх на повірку, а вважають за краще відразу замінити їх на нові лічильники. Відверто кажучи, іноді це досить грамотне і розумне рішення.

Може бути корисно: Повірити або Замінити лічильник води?

Справа в тому, що надмірна жорсткість води в м.Вишгород часто зношує лічильники вже за 4 роки. Багато з них до наступної повірки просто не доживають.


Наші переваги

повірка лічильників води Вишгород
Наявність акредитації

Наша компанія має всі дозвільні документи на право проведення повірок, встановлень і замін лічильників, що гарантує відсутність будь-яких афер з нашого боку.

повірка лічильників води Вишгород
Гарантія якості

Ми зобов’язуємося виконати роботу максимально професійно і якісно. При виникненні будь-яких форс-мажорів, ми гарантуємо вам їх оперативне усунення.

повірка лічильників в Вишгороді
Швидке реагування

Виїзд фахівця для проведення повірки, встановлення і заміни ваших приладів обліку або інших послуг буде здійснено вже через 1-3 днів після його виклика.


Заміна Лічильників Води в Вишгороді

Ціна всього 350 грн за лічильник!


Іншими перевагами звернення до нас є такі факти, як:

 • Ми займаємо одну з лідируючих позицій серед організацій, які виробляють повірку і заміну лічильників холодної і гарячої води в м.Вишгороді та Київській області;
 • Працюємо в даній сфері вже 14 років;
 • Маємо всі атестати акредитації на право проведення повірок і замін приладів обліку;
 • Монтуємо тільки якісні лічильники Ecomess (Польща), які на наш погляд – кращий варіант в плані ціни / якості;
 • Багатоступінчастий контроль якості – ви отримуєте на 100% якісну послугу!

Як замовити заміну лічильника води?

“Водомір-Майстер” пропонує всім жителям столиці і області послуги із заміни, повірки та встановлення лічильників холодної та гарячої води.

Наші фахівці готові виїхати до вас по будь-якою адресою в зручний для вас час.

Сама процедура не займатиме багато часу. Заміна лічильників води в квартирі, як правило, проходить в такому порядку:

 • Приїзд майстра і ретельний огляд комунікацій;
 • Демонтаж старих водомірів;
 • Корекція різьблення на трубах і, якщо це необхідно, прочищення фільтрів;
 • Монтаж нових лічильників води;
 • Тестова подача води і перевірка працездатності лічильників;
 • Опломбування (тимчасове);
 • Видача відповідних документів і гарантії.

Якщо вам потрібна профільна консультація, можна просто зв’язатися з нашим диспетчером по телефону.


Вартість послуги

Ми ніколи не завищуємо вартість своїх послуг. Заміна та встановлення лічильників води в Вишгороді виконується нами за прозорою і максимально низькою ціною!

Для того, щоб прорахувати вартість заміни ваших лічильників, рекомендуємо скористатися нашим розумним інтерактивним калькулятором, який безпомилково покаже Вам точну цифру.

Заміна лічильників води в квартирі або приватному будинку просто не може коштує занадто дорого, тому якщо хтось виконує заміну лічильників набагато дорожче нас, це не означатиме, що сама послуга буде чимось відрізнятися від того, що запропонуємо вам ми. У даній сфері переплата – не гарантія успіху, адже ви просто ризикуєте віддати зайві гроші.

При цьому, якщо ви знайшли заміну лічильників дешевше, то ми не станемо конкурувати, але вважаємо своїм обов’язком попередити: будьте обережні, люди часто платять двічі грошима і нервами.

Заміна Лічильників Води в Вишгороді

400 грн 350 грн

заміна з новим лічильником замовника

Заміна Лічильників Води в Вишгороді

850 грн 750-800 грн

заміна з новим лічильником виконавця


Передача документів про заміну лічильників на облік

Видані нами документи про заміну лічильника (ів) без проблем будуть прийняті [в районному ЦКС або компанією постачальника послуг] до постановки на облік. Дану процедуру краще проводити самостійно.

“Водомір-Майстер” на стороні своїх клієнтів – немає ніякої необхідності переплачувати.

Для передачі документів не потрібно кудись їхати, – досить зробити фотографії виданих актів і вислати їх за вказаними адресами, зі списком яких ви можете ознайомитися тут (посилання буде відкрита в новій вкладці).


Зона обслуговування


Поширені запитання (FAQ)

 • Скільки коштує заміна одного лічильника води в квартирі?

  Ціна за заміну одного лічильника води – 350 грн. У цю вартість входить демонтаж старого лічильника та встановлення нового лічильника замовника. Заміна з новим лічильником виконавця (тобто нашим) коштує 750 грн.

 • Ви пломбіруете встановлені лічильники води?

  Звичайно, після встановлення індивідуального приладу обліку (ІПО) наш майстер виробляє тимчасове опломбування лічильника. Після передачі документів про встановлення приладу обліку, до вас прийде співробітник ресурсопостачальної організації і встановить постійну пломбу.

  До речі, незважаючи на усталений термін, пломбують не сам лічильник, а місце його кріплення. Пломба накладається там, де прилад з’єднується з трубопроводом. Збереження бирки показує, що її не знімали без вагомої причини і узгодження з постачальником послуг.

 • Які документи повинен видати майстер після заміни лічильника води?

  Майстер оформляє: Договір, Акт виконаних робіт, Акт введення в експлуатацію, Протокол заміни лічильника води. Цих документів достатньо для підтвердження встановлення нового лічильника.

 • Що буде, якщо не замінити лічильник, який не пройшов повірку?

  Якщо ваш лічильник не пройшов повірку, це означає що він не придатний для виконання своїх функцій і його потрібно терміново замінити. В іншому випадку з 1-го числа наступного місяця вам будуть нараховувати плату за воду за середніми нормативами споживання. Знову оплачувати воду за показаннями лічильника можна буде тільки після його заміни і постановки на облік.

 

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відправляючи повідомлення, Ви дозволяєте збір та обробку персональних даних. Політика конфіденційності.