Як передати акти про повірку лічильників води і тепла для постановки на облік?

эта страница также доступна на русском

Сьогодні, щоб передати на реєстрацію акти повірки, монтажу або заміни лічильників води і тепла киянам не потрібно кудись їхати. У століття цифрових технологій і в умовах карантину все більше споживачів роблять це дистанційно!

Для цього потрібно зробити фото лічильника(ів)(ЛК) + фото (наприклад на мобільний телефон) всіх відповідних документів, виданих нами (фото ЛК + свідоцтва про повірку лічильників, при повірці; фото ЛК + акт виконаних робіт, паспорта на встановлені лічильники), завантажити їх і надсилати постачальнику послуг за допомогою спеціальної форми, яку можна знайти нижче.

[ Жителям деяких міст Київської області необхідно зняти копії виданих документів і самостійно привезти їх в обслуговуючі їх організації. Нижче ви зможете ознайомитися з детальною інформацією по деяким містам КО ]


Форма для постановки лічильників води / тепла на облік (Київ)

[forminator_form id=”2349″]


Якщо ви НЕ хочете скористатися нашою формою, можна самостійно відправити лист з вкладеними документами БУДЬ-ЯКИМ з доступних нижче способів:


ПрАТ «АК «Київводоканал»

По одному з електронних адрес, актуальних для кожного району:


КП «Київтеплоэнерго»


ТОВ «Євро-Реконструкція»

  • На електронну адресу: contact.center@tec4.kiev.ua
  • Альтернативний спосіб: відправити копії актів фізичної поштою за адресою м.Київ, вул. Павла Усенка, 3 (Центр обслуговування клієнтів ТОВ «Євро-Реконструкція»)

Якщо ви відправляєте документи самостійно, тему електронного листа рекомендується підписати (озаглавити) коротко: “Постановка лічильника на облік“. Крім фото, в тілі самого повідомлення необхідно надати таку інформацію: ПІБ, адреса, контактний телефон.

Використовуючи нашу форму для відправки документів, додатково нічого писати не потрібно, – система сама все зробить!


КП “Броваритепловодоенергия”

Жителям Броварів передати копії документів можна особисто (рекомендується) за адресою: м.Бровари, вул. Грушевського, 3А в відділ по повірці лічильників, розташований на 1-му поверсі.

Або вислати фотографії виданих документів (актів, свідоцтв) на електронну пошту: teplo-brovary@ukr.net , info@brovteplo.com.ua (бажано відправляти на обидві ел. адреси).

При виникненні додаткових питань звертатися за тел: 04594-411-01


КП “Вишнівськводоканал» / КП «Вишнівськтеплоенерго”

Жителям Вишневого передавати документи необхідно особисто за адресою: м.Вишневе, вул. Зелена, 2 (КП “Управління Міським господарством”).

Копії документів (актів, свідоцтв) можна залишити в поштовій скриньці в вестибюлі, або зателефонувати за тел: 04598-523-89

По дзвінку на цей номер до вас вийде людина, якій і потрібно передати документи для постановки на облік.


Вишгородське МКП “Водоканал”

Передавати документи (копії) необхідно особисто за адресою: м.Вишгород, Набережна вулиця, 8А.

Можна або залишити копії виданих документів (актів, свідоцтв) в поштову скриньку в центральному вестибюлі, або занести їх в Розрахунковий відділ, розташований на 3-му поверсі.

При виникненні додаткових питань звертатися за тел: 04596-236-02


КП “Ірпіньводоканал”

Для постановки лічильника(ів) на облік в “КП Ірпіньводоканал” досить зробити фото (на мобільний пристрій) виданих документів (актів, свідоцтв) і відправити їх в вайбере (Viber) за номером телефону: +38 (067) 219-84-80

Крім фотографій документів в повідомленні необхідно вказати адресу і номер свого особового рахунку.


ТОВ «Петропавлівське»

Для постановки лічильника (ів) на облік в ТОВ «Петропавлівське» досить зробити фото (на мобільний пристрій) виданих документів (актів, свідоцтв) і відправити їх на електронну пошту: petrop-mail@ukr.net

Крім фотографій документів в повідомленні необхідно вказати адресу і номер свого особового рахунку.


ОК «ТКЦМ «Софіївка»

Для постановки лічильника (ів) на облік в ОК «ТКЦМ Софіївка» досить зробити фото (на мобільний пристрій) виданих документів (актів, свідчень) і відправити їх:

  • в вайбері (Viber) за номером телефону: +38 (095) 522-47-70
  • на електронну пошту: vodasof@ukr.net

Крім фотографій документів в повідомленні необхідно вказати адресу і номер свого особового рахунку.


Вся інформація, зазначена на даній сторінці, ретельно перевірена і за станом на червень 2021 року – актуальна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *