Встановлення Водонагрівача в Києві


UA / RU

В останні роки встановлення водонагрівача – одна з найбільш популярних і затребуваних сантехнічних послуг в Києві і Київській області.

Це не дивує, адже тарифи за комуналку зростають з року в рік з божевільними темпами. Особливо вражають платіжки за гарячу воду. При вигляді цих цифр, у багатьох киян все частіше виникає резонне питання: як ефективно оптимізувати дану статтю своїх витрат?

Одна з відповідей на це питання – монтаж водонагрівача (бойлера).

Бойлер – це спеціальний накопичувальний прилад, призначений для нагріву води і збереження встановленої температури. Встановлення бойлера у квартирі, офісі або приватному будинку – це оптимальна альтернатива центральному гарячому водопостачанню.

По-перше монтаж водонагрівача значно скоротить вартість гарячої води, а по-друге його наявність точно забезпечить вас безперебійної гарячою водою.

Крім того, підключення бойлера до водопроводу може бути як основним, так і резервним варіантом гарячого водопостачання в будинку. Якщо ви вже “дозріли” до даного кроку – сміливо рекомендуємо звернутися в нашу компанію!


Встановлення бойлера в Києві без суєти і проблем

ТОВ «Водомір-Майстер» – експерт узконаправленного профілю в області сантехнічних робіт. Ми присутні на даному профільному ринку з 2007-го року і надаємо послуги монтажа електричних бойлерів накопичувального та проточного типу.

Наші фахівці завжди готові встановити водонагрівач під ключ, а також при необхідності допомогти визначитися з його вибором. Встановлення бойлерів (Київ та КО) – це в тому числі те, на чому наші майстри встигли “набити багато шишок”.

Тому сьогодні ми готові надати Вам свою гарантію максимально якісного результату на всі виконувані нами роботи.

Ціна всього від 600 грн за штатне встановлення бойлера!

Не важливо, чи буде це встановлення бойлера в туалеті або ванній вашої квартири або монтаж бойлера на стіну в котельні приватного будинку. В обох випадках ми швидко і якісно виконаємо підключення бойлера до системи водопостачання під ключ за скромною, а найголовніше прозорою ціною без будь-яких обов’язкових додаткових платежів.


Наші переваги

Наявність акредитації

Наша компанія має всі дозвільні документи на право проведення повірок, встановлень і замін лічильників, що гарантує відсутність будь-яких афер з нашого боку.

Гарантія якості

Ми зобов’язуємося виконати роботу максимально професійно і якісно. При виникненні будь-яких форс-мажорів, ми гарантуємо вам їх оперативне усунення.

Швидке реагування

Виїзд фахівця для проведення повірки, встановлення і заміни ваших приладів обліку або інших послуг буде здійснено вже через 1-3 днів після його виклика.

Іншими перевагами звернення до нас є такі фактори, як:

 • Ми займаємо одну з лідируючих позицій серед організацій, які виробляють сантехнічні послуги по місту Києву і КО (в т.ч. повірку, заміну і встановлення лічильників води, а також повірку і встановлення лічильників тепла);
 • Працюємо в даній сфері вже 14 років;
 • Попереднє складання кошторису;
 • Повноцінний контроль якості – у нас ви гарантовано отримуєте тільки якісну послугу!

Зв’язок з компанією «Водомір-Майстер» – це професійна і якісна встановлення бойлера під ключ, ціна при цьому ніколи нами не завищується!


Скориставшись нашими послугами ви на 100% можете бути впевненими в:

 • Грамотних і докладних консультаціях по більшості профільних питань;
 • Встановлення сантехніки буде проведена з максимально високою якістю;
 • Компетентності наших майстрів;
 • Максимально адекватної вартості всіх виконаних робіт;
 • Відсутності прихованих платежів.

Види водонагрівачів

На сучасному ринку представлена велика кількість бойлерів самих різних моделей, потужності, типу енергоносія, обсягу і т.д. За джерела енергії побутові бойлери для гарячого водопостачання так чи інакше можна розділити на наступні типи:

 • Електричний бойлер. Найбільш простий і розповсюджений спосіб забезпечити себе безперебійної наявністю гарячої води. Нагрівання води в даному випадку виконується за допомогою електричного тена. Як правило, в більшості випадків при покупці і підключенні водонагрівача такого типу не вимагає яких-небудь дозволів;
 • Газовий водонагрівач (колонка). Відносяться до водонагрівачів проточного типу. Досить зручні, але вимагають узгодження проекту і дозволу на встановлення. До них необхідно провести не тільки водопровід, але і газ. За нормативами, в житлових будинках вище 10 поверхів газіфіцірованіе заборонено, отже – використання газових колонок неможливо. Зазвичай такі водонагрівачі використовуються в старих “сталінках” і “хрущовках”;
 • Водонагрівачі непрямого нагріву. Встановлення такого типу водонагрівачів може бути обумовлена ​​великою потребою гарячої води. Зазвичай це стосується готелів або великих будинків, де потрібне забезпечення швидкої подачі гарячої води в усі віддалені краї будівлі завдяки системі циркуляції. Для нагріву води тут застосовується принцип теплообміну з іншим теплоносієм. Наприклад, в якості такого теплоносія використовується гаряча вода системи опалення або вода, яка нагрівається сонячним колектором.
 • Комбінований бойлер. Встановлення таких пристроїв дозволяє використовувати для нагріву води відразу кілька джерел енергії. Це може бути бойлер непрямого нагріву з встановленим електричним теном. Подібне рішення забезпечить будинок водою [гарячої], коли опалення вимкнене.

У житлових будинках Києва, як правило, встановлюються водонагрівачі перших 2-х типів.


За принципом дії водонагрівачі діляться на 3 категорії:

 1. Проточні водонагрівачі. Вода нагрівається при її проходженню по контуру або уздовж тена. Мають низьку інерційність, однак, ними важко досягти стабільної температури води при декількох точках виходу. Через високу потужність, монтаж проточного водонагрівача вимагає підвищену надійність електропроводки (бажано підключати такі бойлери безпосередньо в щиток через захисний автомат);
 2. Накопичувальні бойлери. Завдяки баку забезпечують стабільну температуру води. При правильно підібраному обсягу бака, температура води на всіх точках споживання, скільки б їх не було. У порівнянні з проточними водонагрівачами, накопичувальні бойлери вимагають більше місця для монтажу. В основному це встановлення бойлера до стіни;
 3. Проточно-накопичувальні бойлери. Поєднують в собі переваги проточних і накопичувальних водонагрівачів. Використовуються рідко через високу вартість.

Які водонагрівачі ми встановлюємо?

У нашій компанії ви завжди можете замовити підключення бойлера, що працює від електромережі. Тому якщо вам потрібно монтаж проточного водонагрівача або встановлення накопичувального бойлера, сміливо звертайтеся в нашу компанію!

Ми готові дати повну гарантію на якісне встановлення бойлера. Крім того, ми можемо порадити оптимальну для вас модель електроприладу, виходячи з ваших вимог і побажань.

Наші майстри можуть встановити бойлер (в квартирі, приватному будинку, офісі) більшості перевірених виробників:

ElectroluxBaxiFagor
NordZanussiLumix
GorenjeKraufPolaris
TesyGrunhelmThermex
RodaBoschDelfa
MetalacProthermEldom
AtlanticGarantermDex
FerroliFreggiaAriston
RoundNova tecScandi
ThermorHi-ThermVestfrost
і багато інших.

Поетапне встановлення та підключення бойлера

Самостійне встановлення бойлера до системи водопостачання загрожує різними проблемами. Якщо неправильно встановити бойлер, це може вплинути не тільки на тривалість його експлуатації, а й на безпеку його користувачів.

Адже даний пристрій працює від електромережі, а отже безпосередньо контактує і з водою і з електричним струмом. Ось чому експериментувати в даному питанні не рекомендується.

Краще довірити подібну справу досвідченому і кваліфікованому фахівцю! Сам процес монтажу проходить поетапно:

 • монтаж бойлера в необхідному місці;
 • підключення водонагрівача до водопроводу та електромережі;
 • встановлення редуктора тиску;
 • перевірка працездатності (після встановлення і попереднього наповнення бака водою);
 • інструктаж.

Даний алгоритм в свою чергу вимагає проведення деяких підготовчих робіт:

 • правильний вибір місця для кріплення, щоб стіна могла витримати вагу приладу, помножений на 2;
 • ревізія стану електропроводки, вона повинна з запасом витримувати потужність приладу. Якщо потрібно – заміна проводки;
 • перевірка стану стояків і труб, якщо потрібно – їх заміна.

Як замовити підключення бойлера в Києві і скільки це коштує?

«Водомір-Майстер» пропонує киянам послуги встановлення водонагрівачів і будь-якої сантехніки. Довірте монтаж бойлера (ціна залежить від обсягу і типу) нам!

Штатне підключення бойлера без різання труб і стояків (до 60 хв роботи) пропонуються за ціною 600 грн. До штатного (стандартного) підключенню відносяться: виїзд майстра, монтаж бойлера, підключення приладу до змішувача і електромережі, перевірка на відсутність протікання і працездатності.

При цьому: Доопрацювання комунікацій, витратні матеріали, демонтажні роботи і т.д. у вартість не входять.

штатне встановлення бойлера (без різання труб і доопрацювання комунікацій)від 600 грн
монтаж-прокладка труб через стіну (1 п/м)50 грн
встановлення бойлера з врізкою750 грн

Наші фахівці готові виїхати за будь-якою адресою в столиці (без вихідних) і області в узгоджене з замовником час. Якщо вам потрібна профільна консультація, можна просто зв’язатися з нашим диспетчером будь-яким із способів, зазначених на сайті.


Зона обслуговування


Поширені запитання (FAQ)

 • Скільки коштує встановлення і підключення водонагрівача в квартирі?

  Точну вартість визначає майстер на місці після проведення огляду і діагностики. Ціна встановлення бойлера залежить від складності робіт і стартує від 600 грн.

 • Чи можете ви встановити бойлер в моєму районі?

  Ми здійснюємо монтаж бойлерів (ціна від 600 грн) і будь-які сантехнічні заходи абсолютно у всіх районах міста Києва (Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський, Шевченківський райони) і в найближчих містах Київської області.

 • Чи будуть у ваших майстрів необхідні комплектуючі для підключення водонагрівача?

  Основні комплектуючі у наших майстрів завжди є. Але зазвичай під кожну ситуацію необхідно купувати окремі матеріали. Після діагностики наш фахівець сам поїде і придбає все необхідне для виконання роботи.

 • Як швидко майстер приїде на виклик?

  Ми намагаємося обробляти замовлення максимально швидко. Середній час від замовлення до виконання монтажних робіт – 1 робочий день.

 • Скільки часу зазвичай займає встановлення бойлера?

  Майстри намагаються виконати роботи так швидко, наскільки це можливо. Але в той же час, ми дотримуємося відомого правила “поспішиш – людей насмішиш”. Звичайне встановлення бойлера займає в середньому 1-2 години.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *