+38 (044) 300-25-33

Диспетчер

24/7

Прийом заявок

Встановлення Лічильників Води в Вишгороді


UA / RU

Тарифи на водопостачання щорічно ростуть і, звичайно, всі хочуть раціоналізувати свої витрати на холодну і особливо гарячу воду. Ні для кого не секрет, що одним з основних способів економії є наявність лічильників води!

За статистикою встановлення лічильників води окупається вже в перший рік служби, а в майбутньому починаючи серйозно економити ваші гроші.

Встановлення лічильників води в Вишгороді – це вкрай необхідна послуга для економії на комунальних платежах.

Більшість квартир в столиці і області вже давно обладнані водяними лічильниками, тому дана послуга, як правило, затребувана в першу чергу у господарів споруджуваних приватних будинків, а також серед власників квартир в свіжих новобудовах економ-класу, де забудовник не вважав за потрібне забезпечити ці самі квартири індивідуальними приладами обліку.


Наші майстри працюють щодня з 08:00 до 19:00, включаючи вихідні дні.


Повірка лічильників "Водомір-Майстер"

Водяний лічильник – прилад точного обліку витрати води, з яким платити необхідно тільки за реально спожиту воду, а не за середніми нормативами споживання. Для обліку холодної та гарячої води проводиться встановлення 2-х окремих водомірів.

Якщо в квартирі або приватному будинку вода подається з декількох стояків, – в цьому випадку на кожен стояк встановлюються окремі лічильники, тобто якщо в оселі є кілька санвузлів не по одному стояку, то в такій ситуації необхідно встановлювати кілька лічильників на холодну та кілька лічильників на гарячу воду.

Монтажем водяних лічильників у нас займаються досвідчені майстри, які гарантують якість роботи і оперативне виконання заявки з наданням гарантій на послуги.

Наші тарифи одні з найнижчих в м.Вишгород: всього 400 грн 350 грн за встановлення одного лічильника (за умови, що сам прилад надається замовником)!


Кілька слів про нас

Компанія «Водомір-Майстер» понад 14-ти років присутня на ринку метрологічних послуг Вишгорода і Київської області, надаючи послуги встановлення, повірки та заміни лічильників гарячої та холодної води, а також повірку лічильників тепла в багатоквартирних і приватних будинках, а також різних нежитлових фондах .

Встановлення лічильників води в Вишгороді – це те, на чому ми набили собі багато шишок і сьогодні готові гарантувати замовникам максимально швидкий і якісний результат.

Не тільки багатий досвід, а й наявність всіх необхідних допусків, сертифікатів акредитації та матеріально-технічних ресурсів дозволяють нашим майстрам робити встановлення лічильників води в м.Вишгород всього за 20-30 хвилин.

Після встановлення і опломбування водолічильників наш фахівець складає документ, що підтверджує проведення монтажу ІПО, і видає їх замовнику.

Встановлення лічильників води в Вишгороді

Після передачі цих документів в ЦКС або ресурсопостачальну організацію і попадання даних про ваших нових лічильниках в базу, в найближчі 4 роки ви зможете не турбуватися про їх працездатності.

Може бути корисно: Як передати свідоцтва про встановлення лічильників води для постановки на облік?


Наші переваги

повірка лічильників води Вишгород
Наявність акредитації

Наша компанія має всі дозвільні документи на право проведення повірок, встановлень і замін лічильників, що гарантує відсутність будь-яких афер з нашого боку.

повірка лічильників води Вишгород
Гарантія якості

Ми зобов’язуємося виконати роботу максимально професійно і якісно. При виникненні будь-яких форс-мажорів, ми гарантуємо вам їх оперативне усунення.

повірка лічильників в Вишгороді
Швидке реагування

Виїзд фахівця для проведення повірки, встановлення і заміни ваших приладів обліку або інших послуг буде здійснено вже через 1-3 днів після його виклика.

Встановлення лічильників води в Вишгороді

Ціна всього від 350 грн за лічильник!

Іншими перевагами звернення до нас є такі факти, як:

 • Ми займаємо одну з лідируючих позицій серед організацій, які виробляють повірку і заміну лічильників холодної і гарячої води в Вишгороді та Київській області;
 • Працюємо в даній сфері вже 14 років;
 • Нашими клієнтами є понад 200 тис. киян і жителів КО;
 • Встановлюємо тільки якісні лічильники Ecomess (Польща), які на наш погляд є найбільш вдалим варіантом в плані ціни / якості;
 • Маємо всі атестати акредитації на право проведення повірок, установок і замін приладів обліку;
 • Багатоступінчастий контроль якості – ви стовідсотково отримуєте якісну послугу!

Як замовити встановлення лічильників води в Вишгороді?

«Водомір-Майстер» пропонує киянам і жителям області послуги із заміни, повірки та встановлення лічильників холодної та гарячої води.

Наші фахівці готові виїхати за будь-якою адресою в узгоджене з замовником время.Сама процедура не відніме у вас багато часу. Встановлення лічильників води в квартирі, як правило, проходить в такому порядку:

 • Приїзд майстра і огляд комунікацій;
 • Перекриття води і демонтаж “болванки”;
 • Встановлення водомірів, а також (при необхідності) додаткового обладнання;
 • Тестова подача води і перевірка працездатності лічильників;
 • Тимчасова опломбування;
 • Видача відповідних документів і гарантії.

Якщо вам потрібна консультація з нами по будь-якому питанню, пов’язаному з ІПУ або замовити заміну, повірку або встановлення лічильників води або тепла в м.Вишгород та Київській області, досить зв’язатися з нашим диспетчером по телефону.


Ціна встановлення водяних лічильників

Цінова політика нашої компанії має стратегію низької маржі. Тобто ми ніколи не задираємо ціну, що забезпечує нам наявність більшої кількості як нових, так і старих (тих хто знову звернувся до нас) клієнтів.

Встановлення лічильників води в Вишгороді виконується нами за прозорою і максимально низькою ціною! Для того, щоб прорахувати вартість заміни ваших лічильників, рекомендуємо скористатися нашим розумним інтерактивним калькулятором, який безпомилково покаже Вам точну цифру.

Якщо ви знайшли встановлення водяних лічильників дешевше, то ми не будемо конкурувати, але вважаємо своїм обов’язком попередити: будьте обережні, люди дуже часто платять двічі. Не тільки грошима, а й нервами.

При цьому, звертаємо вашу увагу, ціна 350 грн – якщо замовник сам надає нам прилади обліку для встановлення. Якщо ж їх немає, ви можете за додаткову плату замовити лічильник у нас.Также за бажанням клієнта за окрему невелику плату ми можемо встановити додаткове обладнання при установці лічильника води, в першу чергу мається на увазі встановлення фільтра грубої очистки, встановлення зворотного клапана і т.п .

Встановлення лічильників води в Вишгороді

400 грн 350 грн

встановлення водяного лічильника замовника

Встановлення лічильників води в Вишгороді

900 грн 750-800 грн

встановлення водяного лічильника виконавця


Які водяні лічильники ми встановлюємо?

За 14 років професійної діяльності ми прийшли до висновку, що пропонувати замовникам цілий асортимент різних приладів обліку не варто.

Замість того, щоб заплутувати клієнтів імітацією вибору, ми пропонуємо до встановлення перевірений, якісно зарекомендований і в цілому найбільш оптимальний варіант механічних побутових лічильників води – “Ecomess” (Польща).

Компанія “Ecomess” – досить відомий польський бренд, який є одним з найбільших виробників водомірів в Європі. Сам завод також знаходиться в Польщі – місті Згеж.

Особливості конструкції лічильників Ecomess:

 • Водоміри зроблені з латуні;
 • Оснащені антимагнітним екраном;
 • Механіка лічильника роз’єднана з камерою вимірювання;
 • Пристрій надійний, а також придатний до ремонту;
 • Під час користування не вимагає додаткового обслуговування;
 • Вимірювач JS SMART C + точніший вимірювач, коефіцієнт R160 – H (старий клас С по GUM)

Спеціальний експеримент: Що вигідніше? Лічильники на воду або оплата за середніми нормативами?


Зона обслуговування


Поширені запитання (FAQ)

 • Скільки коштує встановлення лічильників води в Вишгороді?

  Якщо замовник надає свої лічильник(і), то ціна за встановлення – 350 грн/прилад. Якщо лічильник(і) води з нашого боку, то ціна прилад + робота – 750 грн/прилад (якщо довжина лічильника “від гайки до гайки” 110 мм) або 800 грн/прилад (якщо довжина лічильника “від гайки до гайки” 80 мм ).

 • Чому ви пропонуєте до встановлення лічильники Ecomess?

  Ми займаємося повіркою, заміною та встановленням водяних лічильників так довго, що через наші руки пройшло безліч різних лічильників самої різної цінової категорії.

  Кілька років тому ми прийшли до висновку, що найоптимальнішими побутовими водяними лічильниками є саме Ecomess (Польща). Вони зроблені з високоякісних матеріалів і адаптовані до нашої жорсткої воді, що робить їх дуже довговічними і надійними приладами. І при цьому вони досить недорогі.

 • Лічильники на воду це набагато вигідніше, ніж платити за середніми нормативами споживання?

  Так, платити за лічильниками набагато вигідніше, ніж платити за середніми нормами споживання, це очевидний факт.

  Після проведеного експерименту, ми з’ясували що з встановленими лічильниками в середньому в місяць економиться близько 140 грн на людину (це приблизно 1 кг свіжого свинячого ошийка без кістки). Тобто вже через півроку-рік встановлення лічильників повністю окупається.

 • Хто повинен передати документи про встановлений лічильнику в ЦКС або в ресурсопостачальних організацію?

  Згідно з правилами, затвердженими Міністерством з питань житлово-комунального господарства України, документи в керуючу компанію повинен передавати сам власник приміщення. Це дуже просто зробити все за 5 хвилин, як – читайте тут.

 • Ви пломбіруете встановлені лічильники води?

  Звичайно, після встановлення лічильника наш майстер виробляє його тимчасове опломбування. Після передачі документів про встановлення лічильника в керуючу компанію, до вас прийде співробітник ресурсопостачальними організації і встановить постійну пломбу.

  До речі, незважаючи на усталений термін, пломбують не саме лічильник, а місце його кріплення. Пломба накладається там, де прилад з’єднується з трубопроводом. Збереження бирки показує, що її не знімали без вагомої причини і узгодження з постачальником послуг.

 • Які документи повинен видати майстер після встановлення лічильника?

  Майстер оформляє: Договір, Акт здачі-приймання, Акт введення в експлуатацію, Протокол встановлення лічильника, паспорт на лічильник.

  Цих документів достатньо для підтвердження встановлення водоміра.

 

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відправляючи повідомлення, Ви дозволяєте збір та обробку персональних даних. Політика конфіденційності.