+38 (044) 300-25-33

Диспетчер

+38 (093) 177-51-06

Lifecell + (Viber, Tg)

09:00-23:00

Пн-Сб (прийом заявок)

Безкоштовна Доставка Результатів Повірки (м.Київ)


UA / RU

Псс, Водомір-Майстер наважився запропонувати Вам одну маленьку взаємовигідну угоду. Ми зобов’язуємося виконати безкоштовну адресну доставку (по м.Києву) оригіналів свідоцтв / довідок про повірку лічильників води в обмін на вашу оцінку нашої роботи.

Іншими словами, – ваш реальний відгук натомість на нашу безкоштовну доставку, теж реальну!


Що для цього потрібно?

Головне, що вам буде потрібно, – смартфон і наявність аккаунта в системі Google. Далі все просто.

Як тільки у нас на руках будуть оригінали документів, виданих метрологічної лабораторією (через 7-10 днів після візиту майстра), наш кучер привезе їх за вказаною вами адресою. У конверті з документами ви знайдете картку з QR-кодом, просканувавши який (або ввівши посилання вручну) ви зможете перейти на нашу сторінку відгуків.

Після відкриття посилання в браузері свого пристрою, потрібно просто поставити оцінку за 5-бальною шкалою і написати невеликий коментар зі своїми враженнями про нашу роботу.

сканування QR-коду

НАВІЩО нам це потрібно?

Почнемо з того, що відгуки дуже важливі для будь-якого бізнесу. Саме відгуки допомагають людям зупинити свій вибір на тій чи іншій компанії, і саме відгуки допомагають пошуковій системі Google ранжувати компанію в пошуковій видачі.

Але на жаль реалії нашого часу такі, що абсолютна більшість відгуків або купуються, або просто накручуються за допомогою фейкових профілів (спеціально створених акаунтів).

Ми не в праві когось засуджувати, у кожного самурая свій шлях, але Водомір-Майстер категорично проти подібних стратегій. Саме тому ми змушені вдаватися до інших, – «білих» методів. Тим більше що сам Гугл такі методи схвалює!

Але як показує практика, в 99% випадків користувачі не хочуть залишати відгуки, навіть якщо послуга їх повністю задовольнила. Їм просто лінь. Це психологія, – люди люблять залишати тільки негативні відгуки, якщо їм раптом щось не сподобалося.

Ось чому ми готові хоч трохи мотивувати своїх клієнтів [а не людей з боку], щоб вони витратили хвилину часу, і залишили своє реальне враження про нашу роботу.

Ми будемо дуже вдячні, якщо ви погодитеся на даний взаємообмін. Для вас жирний «+» до кармі і економія в 50 грн, а для нас – неоціненна користь в розвитку своєї професійної діяльності.

Сподіваємося на розуміння! З повагою, адміністрація Водомір-Майстер …

 

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відправляючи повідомлення, Ви дозволяєте збір та обробку персональних даних. Політика конфіденційності.